پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب خلاصه آداب تعلیم و تعلم در اسلام

کتاب خلاصه آداب تعلیم و تعلم در اسلام

نسخه الکترونیک کتاب خلاصه آداب تعلیم و تعلم در اسلام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب خلاصه آداب تعلیم و تعلم در اسلام

باید معلم و شاگرد دارای عفّت نفس و علوّ همّت باشند. و از پادشاهان و اهل دنیا فاصله بگیرند. نباید به خاطر طمع و آزمندی به مال و منصب ـ در سلک و رده آنان قرار گیرند تا بتوانند همان‌گونه که پیشینیان از علم و دانش پاسداری کرده‌اند، از حرمت و ارزش دانش، نگاهبانی کنند. وگرنه به امانتی [که خداوند متعال به دست او سپرده است، یعنی به علم و دانش] خیانت کرده است. لکن اگر هدف عالم و دانشمند از پیوستن به سلطان و اهل دنیا چنین باشد که از این رهگذر، نظام و سازمان زندگی همنوعان خود را پایدار نگاه دارد، و کلمه حق و هسته مرکزی دین و آیین الهی اسلام را در پایه رفیعی قرار داده و از آن ترویج کند، و امکاناتی برای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به وجود آورد اعمال او با چنین اهداف والایی از پرارزش‌ترین کردارها و رفتارهای او محسوب می‌گردد.

ادامه...

مشخصات کتاب خلاصه آداب تعلیم و تعلم در اسلام

بخشی از کتاب خلاصه آداب تعلیم و تعلم در اسلام

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خلاصه آداب تعلیم و تعلم در اسلام