پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب سگی که می‌خواست خورشید باشد؛ و سیزده قصه دیگر از مردم آسیا

کتاب سگی که می‌خواست خورشید باشد؛ و سیزده قصه دیگر از مردم آسیا

نسخه الکترونیک کتاب سگی که می‌خواست خورشید باشد؛ و سیزده قصه دیگر از مردم آسیا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب سگی که می‌خواست خورشید باشد؛ و سیزده قصه دیگر از مردم آسیا

کتابی که در دست دارید، مجموعه‌ای شامل چهارده قصه از قصه‌های مردم آسیاست. قاره پهناور آسیا از دیرباز خاستگاه شعرها و حماسه‌ها و قصه‌های لطیف و زیبا و پرمعنا بوده است؛ و مجموعه حاضر پاره‌ای از گنجینه ادب و هنر آسیاست که برای مخاطبان کودک و نوجوان انتخاب شده است؛ با داستان‌هایی از دوستی و وفاداری، حرص و طمع، تلاش و موفقیت و بسیاری مضامین دیگر که در قصه‌هایی درباره انسان‌ها و جانوران به تصویر درآمده‌اند: قصه‌هایی چون دوستی جغد و فیل، بلندپروازی سگی که می‌خواهد خورشید باشد، سه برادری که در آرزوی ثروت زمین کشاورزی‌شان را رها می‌کنند و عاقبت درمی‌یابند که کار کشاورزی‌شان از هر ثروتی بالاتر است، روحی که می‌خواهد سر برهمنی کلاه بگذارد، خواهر و برادری که به خورشید و ماه بدل می‌شوند و حکایت‌هایی از این قبیل که هم مایه تفریح خاطر و هم مایه تفکر خواننده می‌شوند.

ادامه...

مشخصات کتاب سگی که می‌خواست خورشید باشد؛ و سیزده قصه دیگر از مردم آسیا

بخشی از کتاب سگی که می‌خواست خورشید باشد؛ و سیزده قصه دیگر از مردم آسیا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب سگی که می‌خواست خورشید باشد؛ و سیزده قصه دیگر از مردم آسیا