فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب همسر مناسب شما کیست؟

نسخه الکترونیک کتاب همسر مناسب شما کیست؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب همسر مناسب شما کیست؟

قبل از ورود به این مسیر، می‌خواهم مطمئن شوم که در خصوص موضوعی مهم هم‌عقیده هستیم. ضمن قدم برداشتن به سمت آینده‌ی بهتر، با مردهای جالب و باهوش برخورد خواهید کرد. وظیفه شما این است که فقط بنشینید و با آرامش به دنبال شناخت آن‌ها باشید و به این فکر کنید که آیا باز هم می‌خواهید زندگی مشترک جدیدی را شروع کنید. (به‌راستی به همین راحتی!) برای راحتی کار بیایید خصوصیات مردهایی را که با آن‌ها مواجه می‌شوید، توضیح دهیم:
آقای بعدی: هر مردی که در مسیر زندگی اجتماعی‌تان با او برخورد می‌کنید، ممکن است مناسب شما باشد. شاید بعد از شناخت مردی که حدس می‌زدید همسر مناسبی برای شماست، پی ببرید برای شما و اهداف رابطه طولانی مورد نظرتان، مناسب نباشد. حالا این به شما بستگی دارد که این رابطه را قطع کنید و جلوی هدر رفتن وقت‌تان را (وقت هر دوی شما) بگیرید. بهتر است به دلیل ظاهر و یا موقعیتش، کورکورانه رفتار نکنید. همه‌چیز را با دو چشم باز ببینید. نسبت به هدف نهایی خود، هر چه که هست، وفادار باشید. اگر هدف‌تان پیدا کردن همسر مناسب است، پس به این هدف توجه فراوان نشان دهید تا از مسیر درست منحرف نشوید.
آقای مناسب: مردی توصیف نشدنی که ارزش انتظار کشیدن را دارد و می‌تواند شریک تمام‌عیاری برای زندگی شما باشد. صرف‌نظر از تمام‌عیاری، جذابیت و... و... چه چیز دیگر این مرد باعث می‌شود او را در ارزش‌های کلی و اهداف رابطه‌ای طولانی شریک بدانید؟ آیا او به اندازه شما به این اهداف علاقه‌مند است و برای تحقق آن‌ها احساس مسئولیت می‌کند؟
نکته‌ای دیگر. به احتمال زیاد، قبل از پیدا کردن همسر مناسب، با مردهای بسیاری آشنا می‌شوید. این قسمت از مسیرِ جدید، سرگرم‌کننده است. در طی مسیر، بعد از شناخت مردان متعدد، مرد مورد نظرتان را پیدا می‌کنید.


  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.23 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب همسر مناسب شما کیست؟ در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب همسر مناسب شما کیست؟

کتاب علمی نیست خیلی سطحیه
در 1 ماه پیش توسط
از خواندن نمونه کتاب متوجه شدم کتاب خوبیه برای دختران نه مردان . چون بیشتر در مورد شناسایی مرد خوب برای زندگی نوشته و کلا اسم کتاب رو باید بزاریم مرد مناسب شما کیست .
در 2 سال پیش توسط