پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب الینکای عزیز و چند داستان دیگر

کتاب الینکای عزیز و چند داستان دیگر

نسخه الکترونیک کتاب الینکای عزیز و چند داستان دیگر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب الینکای عزیز و چند داستان دیگر

کتاب «الینکای عزیز» نوشته آنتوان چخوف (۱۹۰۴-۱۸۶۰)، نویسنده و نمایشنامه‌نویس روس، است. چخوف، نویسنده روس، به باور بسیاری از منتقدان و نویسندگان، بهترین داستان کوتاه‌نویس دنیا است. او تعداد زیادی داستان کوتاه و بلند و چند نمایشنامه نوشته که پس از گذشت ده‌ها سال به زبان‌های مختلف ترجمه شده و یا به صورت تئاتر و سریال درآمده اند. این کتاب مجموعه ای از داستانهای کوتاه چخوف است که اسامی برخی از آنها شامل؛ «مرد چاق، مرد لاغر»، «آفتاب پرست»، «ماسک»، «وانکا»، «شوخی»، «سرگذشت ملال انگیز» و «النیکای عزیز» است. در خلاصة داستان «النیکای عزیز» آمده: «النیکا» دختر سالم و تندرست، آرام و پاکدلی است که بدون دلبستگی و عشق نمی‌تواند به زندگی ادامه دهد. او دختر کارمندی بازنشسته است که بعد از مرگ پدر تنها شده است. النیکا با شنیدن درددل‌های «کوکین»، پیمان‌کار و مؤسس باغ تفریحات، دلدادة او شده و با هم ازدواج می‌کنند. النیکا خیلی خود را با کار و عقاید شوهر دربارة تئاتر تطبیق می‌دهد. با مرگ کوکین دوباره تنها شده و این‌بار با یک فروشندة چوب ازدواج می‌کند. با مرگ همسرش، النیکا به دلیل وابستگی به عشق و علاقه‌مندی، این بار با دامپزشک جوانی آشنا شده و عاشق وی ‌می‌شود. اما به عشق خود نمی‌رسد و ماجراهای تازه‌ای برایش رخ می‌دهد.

ادامه...

مشخصات کتاب الینکای عزیز و چند داستان دیگر

بخشی از کتاب الینکای عزیز و چند داستان دیگر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب الینکای عزیز و چند داستان دیگر