فیدیبو نماینده قانونی انتشارات امیران و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب ۱۰۰  استراتژی فروش و بازاریابی در ایران

کتاب ۱۰۰ استراتژی فروش و بازاریابی در ایران

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۶۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ۱۰۰ استراتژی فروش و بازاریابی در ایران

مهم ترین رسالت مدیران، حفظ و استمرار بقاء سازمان ها در محیط های به ظاهر پرچالش و تهدیدآفرین است. بی شک، می توان گفت که مهم ترین دلیل اصلی تمایز بین سازمان های موفق و ناموفق، به کیفیت مدیریت و رهبری مدیران این سازمان ها مربوط است. این کیفیت، از ابعاد گوناگون مورد توجه است، که از میان آنها می توان به خلق و شناسایی فرصت ها و نیز درک به موقع و موثر استراتژی های موجود در فضای کسب و کارهای سازمان ها اشاره نمود. اما آیا به راستی توانایی های درک فرصت ها و تشخیص تکانه های استراتژیک، ذاتی است و یا می توان آنها را فراگرفت. به نظر می رسد که اکثر منابع و مراجع موجود ناظر بر این موضوع مهم است که این توانایی ها را می توان بعنوان توانایی های اکتسابی فراگرفته و پرورش داد. بنابراین می توان گفت که مدیران در هر سازمانی که مشغول به کار هستند، یکی از مهم ترین اقداماتی که باید انجام بدهند درک، شناسایی و پیش بینی تکانه های استراتژیک در فضای کسب و کارشان است تا از این طریق زمینه های حفظ و نگهداشت سازمان خود را فراهم آورند.

ادامه...

مشخصات کتاب ۱۰۰ استراتژی فروش و بازاریابی در ایران

بخشی از کتاب ۱۰۰ استراتژی فروش و بازاریابی در ایران

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

نه خیلی بد و نه خیلی خوب. صرفاً یک رفرنس عنوان وار با توضیحاتی مختصر. برای آشنایی اولیه و بازنگری اجمالی و متمرکز بد نیست ولیکن در کل ۳۲ روش بازاریابی را صرفاً بازگو کرده و توضیح داده است. خیلی دید عملی و میدانی نمیدهد.
در ۶ ماه پیش توسط امیرحسین شوشتری ( | )
عالی
در ۱ سال پیش توسط محمد دهقانپور ( | )