فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تکنیک‌های بازاریابی در بازار ایران

کتاب تکنیک‌های بازاریابی در بازار ایران

نسخه الکترونیک کتاب تکنیک‌های بازاریابی در بازار ایران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۵۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تکنیک‌های بازاریابی در بازار ایران

در این کتاب بسیار علاقه‌مندیم همه‌ی اشخاصی که به نوعی با بازار سر و کار دارند، این کتاب را بخوانند. خیلی‌ها ممکن است سوالاتی در زمینه‌ی بازاریابی و مسائل بازار داشته باشند؛ قرار نیست هر کسی که در این زمینه سوالی داشت برود درس بازاریابی بخواند تا برای سوالش، پاسخی بیابد. به طور مثال فردی که تحصیلاتش تا سوم نظری‌ست، ممکن است در زمینه‌ی کسب‌وکارش با سوالی مواجه شده باشد؛ ما که نمی‌توانیم به این فرد بگوییم برو کنکور شرکت کن و وارد دانشگاه شو تا جواب سوالت را از خلال درس‌ها بیابی. این فرد حتی ممکن است علاقه‌ای نداشته باشد در کلاس‌های مربوط به این رشته حضور پیدا کند یا احساس ‌کند پیش‌نیازهای مربوط به حضور در سر کلاس را ندارد؛ اما در عین حال سوال‌هایی هم در زمینه‌ی کسب‌وکارش برایش ایجاد شده باشد که دنبال جواب آن‌ها بگردد. از آن‌جا که در این کتاب، این دسته از مخاطبان را هم مدنظر داریم، تلاش می‌کنیم موضوعات به شکل ساده‌سازی شده‌اش در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

ادامه...

بخشی از کتاب تکنیک‌های بازاریابی در بازار ایران

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

بسیاری از کتاب های بازاریابی به روش بازاری و بی پایه و اساس نوشته شده اند. اما کسی که اهل مطالعه باشد, بعد از مطالعه این کتاب میفهمد که چقدر تحقیقات میدانی و اصولی برای نوشتن این کتاب مد نظر قرار گرفته است. اگرچه این کتاب قشر کارافرین را در اجرا, از ابتدا تا هدف در نظر گرفته است , اما میتوان برای کسب و کارهای خانگی هم از آن استفاده کرد.
در 2 سال پیش توسط محمد زند
کتاب بسیار ساده و روانی بود. تسلط و اشراف نویسنده به مسائل بازاریابی به خصوص در ایران مشخص بود. بعد از خوندن این کتاب به خودم گفتم خب اینا که خیلی بدیهی و ساده بود، و دنبال چیز عمیق تری بودم. اما کمی که فکر کردم دیدم همین مسائل بدیهی و ساده رو کامل رعایت نمی کنیم، که اگه به همین مسائل ساده اهمیت بدیم، یک سر و گردن از خیلیا بالاتر میریم.
در 2 سال پیش توسط هادی نجف
خوب بیمه جو
در 1 سال پیش توسط ad....tke
عملگرایانه و مبتنی بر دانش آکادمیک و میدانی ساده سازی شده برای عموم تاجرین، سرمایه گذاران، مدیران بازاریابی در بخش های مختلف مثل مدیریت محصول، مدیریت توزیع، برندینگ و مهندسی فروش و...
در 12 ماه پیش توسط Mohammad Reza
بیشتر شبیه یک کتاب درسی هست و مفاهیم بازاریابی رو توضیح میده. من در این کتاب بر خلاف اسم اون هیچ روش بازاریابی که مختص بازار ایران باشه ندیدم.
در 1 سال پیش توسط بهرنگ
در عین روان بودن، به افرادی که سواد آکادمیک ندارند ، دانش خوبی درباره مارکتینگ اراءه میکنه . نویسندگان کتاب از خودنمایی و گزافه گویی پرهیز کرده اند و فقط به رسالتشان در زمینه ی تعلیم پرداخته اند . سپاس از ایشان
در 1 سال پیش توسط عباس 76
کتاب خیلی ساده ایست و نتوانست انتظار مرا براورده کند.
در 7 ماه پیش توسط کاوه
مفاهیم درسی بازاریابی به شکل خیلی جزیی وارد کتاب شده.مورد که مخصوص به ایران هم باشه چندان وجود نداره در کل ارزش هزینه و وقت رو نداره.
در 1 سال پیش توسط پیام
کتاب جالبیه
در 3 ماه پیش توسط sal...hdi
عالیه
در 6 ماه پیش توسط izd...m91