Loading

چند لحظه ...
کتاب استنفورد ۸۶ ... آموزش مدنی

کتاب استنفورد ۸۶ ... آموزش مدنی

نسخه الکترونیک کتاب استنفورد ۸۶ ... آموزش مدنی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۷۵۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب استنفورد ۸۶ ... آموزش مدنی

دانشنامه فلسفه استنفورد (به سرپرستی دکتر ادوارد ن. زالتا) افزون بر این‌که پیوندی فراگیر میان فضای دانشگاهی و عرصه عمومی برقرار کرده، ویژگی‌های درخور توجه دیگری هم دارد. حجم بسیاری از مقاله‌های این دانشنامه چشمگیر است. ظاهرا دست نویسندگان در شرح و بسط کثیری از موضوعات و مباحث باز بوده است. دیگر این‌که در کنار مدخل‌های نام‌آشنا گاه به موضوعات و مسائل کم و بیش بدیعی پرداخته شده است که شاید در نظر اول ورودشان به دانشنامه‌ای فلسفی غریب بنماید و در عین حال خواننده را به بازاندیشی درباره دامنه تفکر فلسفی و نسبت آن با زیست‌جهان خویش فرابخواند. کتابنامه‌های مندرج در پایان مقاله‌ها نیز، که معمولاً به‌دقت تدوین شده‌اند، یکی از محسنات این دانشنامه است که به‌ویژه به کار دانشجویان و محققانی می‌آید که می‌خواهند در زمینه‌ای خاص پژوهش کنند. این را هم نباید از نظر دور داشت که خاستگاه این دانشنامه به هیچ روی موجب نشده است که متفکران و مباحث فلسفه قاره‌ای نادیده گرفته شوند. آموزش مدنی، چه محدود تعریف شود چه وسیع، پرسش‌هایی تجربی پیش می‌آورد: چه چیز باعث می‌شود مردم عادات، ارزش‌ها، دانش و مهارت‌های پایدارِ مربوط به عضویتشان در اجتماعات را بپرورانند؟ آیا مردم در صورت تفاوت در سن، زمینه اجتماعی یا فرهنگی و مفروضات آغازین به نحوی متفاوت متأثر می‌شوند؟ مثلاً، آیا درس تعلیمات مدنیِ دبیرستان تأثیرات ماندگاری بر انواع گوناگون دانش‌آموزان دارد، و چه چیز آن را مؤثرتر می‌سازد؟

ادامه...

مشخصات کتاب استنفورد ۸۶ ... آموزش مدنی

بخشی از کتاب استنفورد ۸۶ ... آموزش مدنی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب استنفورد ۸۶ ... آموزش مدنی

کتاب های تحلیلی راه به تفکری بهتر می بره
در ۷ ماه پیش توسط pey...y13 ( | )