فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب در آمدتان را ۱۰۰۰  درصد افزایش دهید

کتاب در آمدتان را ۱۰۰۰ درصد افزایش دهید
بهترین یادداشت‌های کوتاه برای موفقیت واقعی در کار و زندگی

نسخه الکترونیک کتاب در آمدتان را ۱۰۰۰ درصد افزایش دهید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب در آمدتان را ۱۰۰۰ درصد افزایش دهید

از جهاتی می‌توان کتاب حاضر را کتابی بسیار متفاوت از «برایان تریسی» دانست. کتاب «درآمدتان را ۱۰۰۰درصد افزایش دهید» شامل بهترین یادداشت‌های کوتاه «برایان تریسی» در مورد موفقیت فردی و حرفه‌ای‌ست که در طول یک دهه جمع‌آوری شده است و عصاره‌ی تکنیک‌ها و ترفندهای «برایان تریسی» را در مورد رسیدن به موفقیتی بزرگ در زندگی شامل می‌شود. شاید هر کدام از موضوعات این مقالات، عنوان یکی از کتاب‌های برایان تریسی باشد که در چند صد صفحه شرح داده شده‌اند؛ اما این بار در این کتاب، توسط خودِ «تریسی» کوتاه شده‌اند و به شکل موجز و کارآمدی در اختیار مخاطبان در هر نقطه از کره‌ی خاکی قرار گرفته‌اند.

ادامه...
  • ناشر انتشارات نگاه نوین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.79 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب در آمدتان را ۱۰۰۰ درصد افزایش دهید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

یادداشت ناشر

بی اغراق می توان «برایان تریسی» را معروف ترین سخنران انگیزشی جهانی در ایران دانست که حتی گستره ی شهرت او آن دسته از مردم را هم در بر می گیرد که مخاطب آثار انگیزشی و مدیریتی نیستند. از او آثار متعددی در ایران منتشر شده است که هر کدام با رده های کیفی متفاوت، بخش قابل توجهی از مخاطبان را جذب خود کرده اند. اما از جهاتی می توان کتاب حاضر را کتابی بسیار متفاوت از «برایان تریسی» دانست. کتاب «درآمدتان را ۱۰۰۰درصد افزایش دهید» شامل بهترین یادداشت های کوتاه «برایان تریسی» در مورد موفقیت فردی و حرفه ای ست که در طول یک دهه جمع آوری شده است و عصاره ی تکنیک ها و ترفندهای «برایان تریسی» را در مورد رسیدن به موفقیتی بزرگ در زندگی شامل می شود. شاید هر کدام از موضوعات این مقالات، عنوان یکی از کتاب های برایان تریسی باشد که در چند صد صفحه شرح داده شده اند؛ اما این بار در این کتاب، توسط خودِ «تریسی» کوتاه شده اند و به شکل موجز و کارآمدی در اختیار مخاطبان در هر نقطه از کره ی خاکی قرار گرفته اند.
شما می توانید هر بار یکی از مقالات کتاب را انتخاب کنید و در زمان کوتاهی، آن را بخوانید و یکی از مهم ترین فرمول های موفقیت در زندگی را مطالعه و درک کنید. ضمن این که در انتهای هر یادداشت، تمرین هایی اختصاصی برای فهم بهتر این ترفندها و فرمول ها آورده شده است که می تواند درک و فهم آموزش ها را بسیار عمیق کند.
تجربه ی گردآوری بهترین یادداشت های کوتاه از نام آورترین اساتید موفقیت جهان، تجربه ای متفاوت در ایران به شمار می رود و در انتشارات نگاه نوین و گروه ثروتمندان خودساخته مطمئنیم که در تحول زندگی هر شخص می تواند بسیار موثر باشد.

کتاب اول: موفقیت فردی

اعتماد به نفسی تزلزل ناپذیر بسازید

اگر مطمئن بودید که می توانید به هر چیزی که ذهن تان را درگیرش می کنید، برسید؛ آن وقت چه تفاوتی در زندگی تان به وجود می آوردید؟
بزرگ ترین رویای تان را بشناسید
اخیرا خانم جوانی برایم نوشته است که یک سوالِ من، کل زندگی اش را عوض کرد. آن سوال این بود که: «چه پدیده و عامل بزرگی ست که اگر بدانید در راه به دست آوردنش شکست نمی خورید؛ جرات رویاپردازی درباره ی آن پدیده و عامل بزرگ را پیدا می کنید؟»
نوشت تا آن موقع این سوالی بود که حتی جرات نکرده بود به آن فکر کند؛ ولی الان به چیزی غیر از آن فکر نمی کند. در لحظه ی بی نظیرِ درخششِ روشنِ مسیرِ کارها، متوجه شد مهم ترین چیزی که او را از امیدها و رویاهایش جدا کرده، باورش به حدِ توانایی اش برای رسیدن به آن رویاها بوده است.
خیلی از ما در اغلب اوقات عمرمان این جوری هستیم. خیلی از چیزها هست که می خواهیم داشته باشیم، انجام دهیم یا آن گونه باشیم، ولی کنار می کشیم. تردید داریم؛ چون اعتماد لازم را برای قدم گذاشتن در مسیر رویاهای مان نداریم.
تعیین کنید واقعا چه می خواهید
فقط فکر کنید؛ اگر اعتمادی تزلزل ناپذیر داشتید به توانایی تان برای رسیدن به هر چیزی که ذهن تان را کاملا به آن معطوف می کنید، چه تفاوتی در زندگی تان به وجود می آمد؟ چه چیزی می خواستید، آرزو می کردید یا امیدش را داشتید؟ اگر با ایمانی راسخ در اعماق وجودتان و بدون هیچ ترسی از شکست یا هر چیزی مثل آن، خودتان را باور داشتید، جرات رویاپردازی چه چیزی را پیدا می کردید؟
با خودتان روراست باشید
راه حل این است که با خودتان صادق باشید، یعنی با همان صداقت عالی که درون تان قرار دارد. باید دائم در بالاترین ارزش های تان زندگی کنید.
وقت بگذارید برای فکرکردن درباره ی این که چه کسی هستید و به چه چیزی باور دارید و چه چیزی برای تان مهم است. با خودتان عهد ببندید که هرگز درستی و راستی تان را قربانی هیچ گفته یا احساسی نمی کنید که در موردتان صحت ندارد.
شجاعتِ پذیرشِ خودتان را همان طور که هستید، داشته باشید ( نه آن طور که ممکن است باشید یا آن طور که شخص دیگری فکر می کند شما باید باشید) و بدانید با در نظر گرفتن تمام موارد، شما فرد خیلی خوبی هستید.
برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید
روراست بودن با خود یعنی می دانید واقعا چه می خواهید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی می کنید. اعتماد به نفسِ بادوام وقتی می آید که قطعا می دانید ظرفیت رسیدن به جایی را دارید که می خواهید باشید. افسار زندگی تان در دستان خودتان است. شما طراح سرنوشت تان هستید و تقدیرتان را هدایت می کنید.
از اصل «جوری عمل کنید که انگار...» استفاده کنید
جوری عمل کنید که انگار شکست تان غیر ممکن است. جوری عمل کنید که انگار اعتماد به نفس بالایی دارید. مدام از خودتان بپرسید: «چه چیز بزرگی ست که اگر می دانستم شکست نمی خورم، جرات رویاپردازی در موردش را داشتم؟» جواب تان هر چه باشد، اگر می توانید برایش رویاپردازی کنید و اگر اعتماد به نفس لازم برای قدم گذاشتن و رفتن به سویش را دارید، می توانید آن را داشته باشید.
تمرین عملی
در این جا سه مرحله وجود دارد که با انجام شان می توانید این ایده ها را عملی کنید.
اول، تصمیم بگیرید در مسیر رویاهای تان قدم بردارید؛ انجامش دهید!
دوم، از خودتان بپرسید چه چیز بزرگی ست که اگر می دانستم شکست نمی خورم، جرات رویاپردازی در موردش را داشتم؟
سوم، با خودتان و بهترین چیزی که درون تان است، صادق و روراست باشید. هیچ وقت سازش نکنید.

مهارت مرکزی

مدیریت، مهارت مرکزی موفقیت است. توانایی تان در مدیریت زمان، تمرکز و هدایت انرژی های تان روی ارزشمندترین وظایف تان، بیش از هر عامل دیگری تعیین کننده ی پاداش ها و سطح کمال در زندگی ست.
موفقیت رد پایش را بر جا می گذارد
وقتی سال ها قبل پژوهش در مورد رازهای موفقیت را شروع کردم، اصل جالبی را کشف کردم: موفقیت رد پایی برجا می گذارد. مردی دانا که بیش از ۵۰ سال در مورد موفقیت تحقیق کرده بود، به این نتیجه رسید که بزرگ ترین اصل موفقیت این است: «از متخصصان یاد بگیرید».
از متخصصان یاد بگیرید
اگر می خواهید در هر زمینه ای به موفقیت بزرگ برسید، کشف کنید بقیه ی افراد موفق در آن زمینه چه می کنند و شما هم همان کار را بکنید تا به همان نتیجه برسید. وقتی مصاحبه ها، زندگینامه ها و شرح زندگی افراد موفق را مطالعه می کردم، متوجه شدم همه شان یک خصوصیت مشترک دارند. تعریفی که از آنان ارائه می شد این بود که همه «خیلی منظم» بودند. از وقت شان بسیار بسیار خوب استفاده می کردند. بسیار مولد هستند و نسبت به یک فرد معمولی، در یک مدت زمان مشخص، کارهای بیش تری انجام می دهند.
هم کارآمد باشید و هم موثر
مردان و زنانی که عملکرد خیلی خوبی داشتند، کارآمد و موثر بودند. کار درست را انجام می دادند و آن کار را به روشی درست انجام می دادند. همیشه دنبال راه هایی بودند برای ارتقای کیفیت و کمیت خروجی های شان. در نتیجه، همکاری و کمک شان در سازمان خیلی بالا بود و بنابراین در مقایسه با یک فرد معمولی، حقوق خیلی بالاتری می گرفتند.
تمرین عملی
در این جا دو نکته وجود دارد که با انجام فوری شان می توانید این نظرات را عملی کنید.
اول، همین امروز یک برنامه ریزی مطالعاتی طراحی کنید تا از متخصصان در زمینه ی کاری تان یاد بگیرید. این کار می تواند در سال ها تلاش سخت، صرفه جویی کند.
دوم، تصمیم بگیرید مهم ترین کاری که باید بکنید چیست و این که چگونه انجامش دهید.

تعیین اهداف

در صحبت هایم با صدها فروشنده ی برتر در طول سال های زیاد، متوجه شدم همگی شان در یک چیز مشترک هستند؛ وقتی را اختصاص داده ‎اند به نشستن و خلق برنامه ی کاری روشنی برای خود و زندگی آینده شان. حتی اگر فرآیند تعیین هدف و برنامه ریزی استراتژیک شخصی را با کمی بدبینی شروع کرده باشند؛ بعدها هرکدام شان به باوری واقعی رسیده اند.
تبدیل شدن به شخصی با ایمان واقعی
هر کدام شان از قدرت باورنکردنی تعیین هدف و برنامه ریزی استراتژیک شگفت زده شده اند. هر کدام شان بیش تر از آن چه باور داشته اند در فروش امکان پذیر است، فروش داشته اند و موفقیت شان را ربط داده اند به فرآیندِ تعمدی فکرکردن در مورد تمامِ جوانبِ کار و زندگی ؛ و بعد، ایجاد نقشه ی راهی با جزییات، برای رسیدن به جایی که می خواسته اند برسند.
توصیف خوشبختی
خوشبختی و شادی چنین توصیف شده است: «رسیدن به ایده آل های ارزشمند یا همان رسیدن به اهداف». وقتی به شکلِ به روز کار می کنید، و قدم به قدم به سمت چیزی که برای تان مهم است، جلو می روید، در خودتان احساسِ مداومی از موفقیت و رسیدن به آن، به وجود می آورید.
احساس مثبت و انگیزه ی بیش تری دارید. حس می کنید کنترل بیش تری روی زندگی تان دارید. احساس شادمانی بیش تر و حسِ اتمامِ کارِ بیش تری دارید. احساسی مثل یک برنده دارید و به سرعت، آن نیروی جنبشی روانی را در خودتان به وجود می آورید که به شما توانایی غلبه بر موانع را می دهد. مصیبت ها را زیرورو می کنید و به سمت تحقق اهدافی جلو می روید که بیش ترین اهمیت را برای تان دارند.
ارزش های تان را مشخص کنید
برنامه ریزی استراتژیکِ فردی با تعیین آن چیزی شروع می شود که به آن باور دارید و نشانگر ارزش های شماست. ارزش های تان در مرکزیت هر چیزی قرار دارد که به عنوان یک انسان، موجودیت تان را بیان می کند. ارزش های تان اصل وحدت بخش و باور مرکزیِ شخصیت و نهاد شماست. خاصیت و کیفیتی که شکل دهنده ی شخصی ست که از بدو تولد تا امروز از خودتان ساخته اید.
ارزش ها، پرهیزگاری و باورهای درونی تان، محوری ست که چرخ زندگی تان حول آن می چرخد. تمام پیشرفت های زندگی تان از خودتان شروع می شود. یعنی از شما که ارزش های حقیقی تان را به روشنی مشخص کرده اید و بعد، به زندگی در راستای آن ها متعهد شده اید.
شفاف یا تیره؟
افراد موفق به این خاطر موفق هستند که در مورد ارزش های شان صریح هستند. افراد ناموفق مردد هستند و ذهنیت روشنی ندارند.
اعتماد به نفس و احترام به نفس به وجود آورید
شفاف سازی ارزش ها اولین تمرین عملی در به وجودآوردن اعتماد به نفس، احترام به نفس و شخصیتِ فردی ست. وقتی برای فکرکردن به ارزش های بنیادین تان وقت می گذارید و بعد، خودتان را متعهد می کنید که هم راستا با آن ها زندگی کنید، موجی از قدرت ذهنی و سلامتی را در خودتان حس می کنید. احساس قدرت و توانایی بیش تری خواهید داشت. حس می کنید در مرکز جهان قرار دارید و خودتان را در تحقق اهدافی که برای خودتان تعیین کرده اید، باصلاحیت قلمداد می کنید.
تمرین عملی
در این جا دو نکته وجود دارد که می توانید با انجام شان این ایده ها را عملی کنید.
اول، با خودتان تصمیم بگیرید که چه چیزی واقعا خوشحال تان می کند و بعد، زندگی تان را پیرامونش سازماندهی کنید. اهداف تان را بنویسید و برای رسیدن به آن ها برنامه ریزی کنید.
دوم، با ارزش های تان شروع کنید. متوجه شوید نمایانگر چه چیزی هستید که به آن باور دارید. خودتان را به زندگی مطابق ایمان و عقیده تان متعهد کنید.

سه کلید قدرت فردی

سه قدرت شخصیتی وجود دارد که رهبران برتر برای افزایش قدرت فردی و تاثیرشان از آن استفاده می کنند.
احساسات تان مُسری ست
اولین قدرتی که می توانید پرورش دهید، اشتیاق است. هرچه اشتیاق بیش تری در انجام کاری داشته باشید، دیگران هم هیجان بیش تری خواهند داشت که در آن کار، کمک تان کنند. واقعیت این است که احساسات، مُسری هستند. هرچه احساسات و میل بیش تری برای زندگی و فعالیت های تان داشته باشید، جذبه و کاریزمای بیش تری خواهید داشت و همکاری بیش تری از طرف بقیه دریافت خواهید کرد. هر مرد و زن بزرگی به دلیلی بزرگ، متعهد بوده است و در نتیجه، حمایت و تشویق هزاران و میلیون ها نفر را در خیلی موارد دریافت کرده است.
کلید جذبه (کاریزما)
دومین قدرت شخصیتی که می توانید پرورش دهید، تخصص و شایستگی ست. هرچه بیش تر، شما را در زمینه ی خاص خودتان، مطلع و بادانش بشناسند، جذبه و کاریزمای بیش تری بین افرادی خواهید داشت که برای آن دانش، احترام قائل هستند؛ چون این دانش می تواند روی زندگی شان تاثیر داشته باشد. مردان و زنانی که کارشان را خیلی خوب انجام می دهند و برای کیفیت کارشان شناخته شده اند، کسانی هستند که به صورت طبیعی کمک و حمایت بقیه را جذب می کنند. آن ها کاریزما یا جذبه دارند.
برای هر اتفاقی کاملا آماده باشید
سومین قدرت شخصیتی که در نظر بقیه به شما جذبه و کاریزما می دهد، این است که قبل از قبول هر کار مهمی، آمادگی کامل و جامع داشته باشید. چه بخواهید با مشتری تماس بگیرید یا با رییس تان جلسه داشته باشید، یا سخنرانی عمومی کنید یا هر نوع ارائه و معارفه ی دیگری داشته باشید، وقتی به خوبی آماده باشید، برای همه، این قضیه مشخص خواهد بود.
روی موضوع تان مسلط شوید
حتی اگر ساعت ها یا روزها طول بکشد، اگر جلسه ای که پیش رو دارید، مهم است، برای تسلط روی موضوع، وقت بگذارید. چنان آماده باشید که هیچ چیز نتواند پریشان تان کند. هر امکان و هر شاخه از موضوع را در نظر بگیرید. اغلب، این تلاش برای آمادگی کامل، می تواند بیش از هر کار دیگری که بتوانید بکنید، باعث ایجاد احترام در بقیه شود.
یادداشت های خوب و مفید بردارید
یادتان باشد قدرت با کسی ست که بیش ترین آمادگی را دارد و بهترین یادداشت ها را برداشته است. همه چیز نقش دارد. هیچ چیز را واگذار نکنید به شانس. وقتی کاری را در مورد شغل یا حرفه تان انجام می دهید، برای انجام درستش در همان بارِ اول، وقت بگذارید.
تمرین عملی
در این جا دو نکته وجود دارد که با انجام شان می توانید این ایده ها را عملی کنید.
اول، اگر می خواهید بقیه هم هیجان زده باشند، برای اهداف و کارتان هیجان داشته باشید. در هر موقعیتی باورها و تعهدات تان را برای بقیه بگویید.
دوم، خودتان را وقف فرآیند تمام عمر بهتر و بهترشدن در کارتان کنید. برای هر اتفاقی آمادگی کامل داشته باشید. در هر کاری که می کنید، مثال زدنی باشید.

نظرات کاربران درباره کتاب در آمدتان را ۱۰۰۰ درصد افزایش دهید

این برایان تریسى خسته نشد انقدر دنبال مال دنیاس
در 1 سال پیش توسط ری‌را پورکیا
برایان تریسی بیس تمام کتاباش رو یه اصل هستش، اونم نظمه ! چیزی که حضرت علی (ع) ۱۴۰۰ سال پیش گفته :)
در 1 سال پیش توسط beh....en
اگه هزار بار هم بگه بازم کمه، خوبه که انجامش بدیم، تا اینکه دنبال یه حرف خوب باشیم یکی از مهمترین اصل های موفقیت این انسان خارق العاده تمرین و تکراره تا همه چیز ملکه ذهن بش، مصداق این شعر... کار نیکو کردن از پر کردن است
در 10 ماه پیش توسط ham...i13
این کتابشو چاپی شو دارم بد نیست ولی حرف های برایان تریسی زیادی تکراری و بدیهی شده
در 1 سال پیش توسط محسن
واقعا ترجمش افتضاحه.
در 1 سال پیش توسط مهران ظریف
لطفا کتاب هرگز رادیوی گیر کرده رو یک مطلب را قورت ندهید از تجربیات تریسی رو هم بزارید
در 6 ماه پیش توسط امیر پارسا
دیگه کتابای برایان تریسی تکراری شده ، ینی دیگه حرف تازه ای برای گفتن نداره ، حس میکنم این مطالبو تو کتابای قبلیشم گفته
در 1 سال پیش توسط Ali...i73