دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب داستان‌های شرلوک هلمز فیدی‌پلاس

کتاب داستان‌های شرلوک هلمز
معاهده نظامی ۳۲

نسخه الکترونیک کتاب داستان‌های شرلوک هلمز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب داستان‌های شرلوک هلمز

کتاب «داستان‌های شرلوک هلمز : بیماری در خانه ۳۳» نوشته سر آرتور کانن دویل (۱۹۳۰- ۱۸۵۹) چشم‌پزشک و نویسنده مشهور اسکاتلندی است. ماجراهای شرلوک هلمز سهم مهمی در مجموعه کتاب‌های ادبیات کلاسیک جهان دارد. دویل شخصیت هلمز را از شخصیت یک جراح اهل ادینبورد بنام جوزف بل الهام گرفت. بل می‌توانست با دیدن ظاهر مردم از شخصیت درونی آن‌ها آگاه شود. شرلوک هلمز، با دید تیز و شم کارآگاهی قوی خود، زودتر از دیگران به قلب معماهای جنایی می‌رسد و دکتر واتسون پزشک بازنشسته ارتش، بهترین یار و یاور هلمز در این ماجراهاست. این دو همراه هم و با حل معماهای پیچیده و مبهم جنایی و تسلیم جنایتکاران به دست عدالت، به نسل‌های مختلف خوانندگان این داستان‌ها لذت می‌بخشند. در سطرهای آغازین کتاب «بیماری در خانه» می‌خوانیم: «تمام روز باران باريده بود. دکتر واتسون کنار آتش روی صندلی حلقه زده بود تا گرم شود. شــرلوک هلمز هم مقابل دکتر واتســون روی صندلی ديگری نشسته بود و خشنود به نظر نمیرســید. هر وقت هلمــز درگیر حل يک معمای جنايی نبود، دچار اين حالت می‌شد. به فکر فرو می‌رفت و ناراحت بود. با اينکه دکتر واتســون کمی پول در بانک داشــت اما برنامه‌ريزی برای تعطیلاتش را به تعويق انداخته بود. هلمز گفت: «حق با توست واتسون، اين بدترين شــکل تمام کردن جنگ اســت»! دکتر واتسـون جــواب داد: «بله، همینطور است»! گیج و سردرگم گفت: «چطوری اين‌کار را انجام می‌دهی، هلمز؟ من يک کلمه حرف نزدم. اما تو فکرم را خواندی»! هلمز از ته دل خنديد و جواب داد: «مدتی قبل روزنامه را روی زمین پرت کردی و ســخت به فکر فرو رفتی. بعد بدون فکر آرام گرفتی.» سـپس به تصويری که جديدا از ژنرال گوردن قاب کرده‌ايم، خیره شدی. نگاهت روی پرتره‌ی بدون قاب هنری ورد بیچر رفت که روی کتابهاست و شروع به فکر کردن کردی. به ديوار نگاه کردی و فهمیدم داری به اين فکر می‌کنی که چه خوب می‌شد تصوير هنری ورد بیچر را هم قاب کنیم و در کنار تصوير ژنرال گوردن روی ديوار نصب کنیم.»

ادامه...

مشخصات کتاب داستان‌های شرلوک هلمز

  • ناشر نشر و تحقیقات ذکر
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲,۳۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.78 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب داستان‌های شرلوک هلمز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب داستان‌های شرلوک هلمز

عالیه
در ۴ سال پیش توسط bsh...rad ( | )
سری کتاب هاش خوبه
در ۴ سال پیش توسط رضا توکلی ( | )
کتاب های خوبیه
در ۲ سال پیش توسط kar...our ( | )