دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب داستان‌های شرلوک هلمز فیدی‌پلاس

کتاب داستان‌های شرلوک هلمز
مرد زشت ۲۹

نسخه الکترونیک کتاب داستان‌های شرلوک هلمز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب داستان‌های شرلوک هلمز

کتاب «داستانهای شرلوک هلمز: مرد زشت ۲۹» نوشته سر آرتور کانن دویل (۱۹۳۰- ۱۸۵۹) چشم‌پزشک و نویسنده مشهور اسکاتلندی است. ماجراهای شرلوک هلمز سهم مهمی در مجموعه کتاب‌های ادبیات کلاسیک جهان دارد. دویل شخصیت هلمز را از شخصیت یک جراح اهل ادینبورد بنام جوزف بل الهام گرفت. بل می‌توانست با دیدن ظاهر مردم از شخصیت درونی آن‌ها آگاه شود. شرلوک هلمز، با دید تیز و شم کارآگاهی قوی خود، زودتر از دیگران به قلب معماهای جنایی می‌رسد و دکتر واتسون پزشک بازنشسته ارتش، بهترین یار و یاور هلمز در این ماجراهاست. این دو همراه هم و با حل معماهای پیچیده و مبهم جنایی و تسلیم جنایتکاران به دست عدالت، به نسل‌های مختلف خوانندگان این داستان‌ها لذت می‌بخشند. در سطرهای آغازین کتاب «مرد زشت» می‌خوانیم: « چند ماه از ازدواج دکتر واتسون می‌گذشــت. او در اتاق نشسته بود و قبل از خواب پیپ می‌کشید. روز خســته‌کننده‌ای را پشــت سر گذاشته بود و همسرش هم خواب بود. در همین موقع صدای زنگ در بلند شد. دکتر واتســون به ساعت نگاه کرد. ساعت ۱۱:۴۵ بود. با خودش گفت چه کسی اين وقت شــب به ديدن او آمده اســت. در را باز کرد و با تعجب فراوان شرلوک هلمز را پشت در ديد! هلمز لبخندی زد و گفت: «واتسون، امیدوارم خیلی دير نیامده باشم». واتسون هلمز را به داخل دعوت کرد و از او خواست روی صندلی بنشیند. هلمز گفت: «دوست دارم امشب اينجا بمانم». واتسون استقبال کرد. هلمز گفت: «من روی پرونده‌ی گیج‌کننده‌ای کار می‌کنم. می‌توانی فردا همراه من باشی؟» واتسون گفت: «با افتخار»! هلمز پیپش را روشن کرد و ادامه داد: «پس ما فردا با قطار ساعت ۱۱:۱۰ به الدرشات میرويم. اگر خوابت نمی‌آيد، جزئیات پرونده را بگويم». دکتر واتسون قبل از آمدن شرلوک هلمز خوابآلود بود. اما با ديدن هلمز خواب از سرش پريد. حالا خیلی هم دوست داشت از جزئیات پرونده‌ای که شرلوک هلمز را گیج کرده بود، با خبر شود».

ادامه...

مشخصات کتاب داستان‌های شرلوک هلمز

  • ناشر نشر و تحقیقات ذکر
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲,۳۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.37 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب داستان‌های شرلوک هلمز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب داستان‌های شرلوک هلمز

سری کتاب ها عالیه
در ۴ سال پیش توسط رضا توکلی ( | )
کتاب خیلی زیبایی هست همه مجموعه شرلوک هلمز
در ۴ سال پیش توسط kiy...fat ( | )
جالب بود
در ۹ ماه پیش توسط 912...199 ( | )