پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب پنج رکن تفکر موثر

کتاب پنج رکن تفکر موثر

نسخه الکترونیک کتاب پنج رکن تفکر موثر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب پنج رکن تفکر موثر

اساس موفقیت در دانشگاه، کسب و کار، رهبری، روابط شخصی و هر کار دیگر تفکر است، خواه به شکل حسی، ارزش‌های فکری، تصمیم‌گیری، حل مسئله یا خلاقیت، تمامشان شکلی از تفکر است. بنابراین تعجبی ندارد که تفکر به نحو مؤثرتر کلید موفقیت دانش‌آموزان، متخصصان، مدیران کسب و کار، هنرمندان، نویسندگان، سیاستمداران و همه ما در زندگی روزمره است. انجام دادن بهتر هر کار مستلزم تفکر مؤثر است. یعنی، همراه شدن با ایده‌های خلاقانه‌تر، رویارویی با مسائل پیچیده، یافتن روش‌های جدید حل مسئله، آگاه شدن از احتمالات نهفته و عمل کردن. این شگفت‌انگیز است که روش‌های بنیادی تفکر به شکل روشن‌تر، خلاقانه‌تر و مؤثرتر اساسا در تمام عرصه‌های زندگی یکسان است. در مدرسه، کسب و کار، هنرها، زندگی شخصی و موارد دیگر. شگفتی دیگر این است که روش‌های تفکر مؤثر توصیف‌شدنی، آموزش دادنی و آموختنی است. این روش‌ها موهبت مادرزادی است و در اختیار عده‌ای خاص نیست یا چنان اسرارآمیز نیست که تنها نوابغ بتوانند بر آن‌ها تسلط یابند. همه ما می‌توانیم آن‌ها را بیاموزیم و به کار ببریم و موضوع این کتاب در این باره نحوه به کار بردن این موهبت‌هاست.

ادامه...

مشخصات کتاب پنج رکن تفکر موثر

بخشی از کتاب پنج رکن تفکر موثر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پنج رکن تفکر موثر

خوشم نیومد. کل کتاب می‌شد تو ۱۰ صفحه گفت. خیلی پیچونده. یک مطلب صد بار تو کتاب تکرار میکنه. فهرست کتاب بخونید انگار کتاب خوندید.
در ۳ سال پیش توسط rez...li1 ( | )
مطالب تکراری، هیچی از ارزش نوشته کم نمی کنه، با مثال ها و با تعاریف این کتاب می شود تغییر تفکر را تمرین نمود. البته عنصر آخر باید باشد و اون تغییر هست. انسانی که تغییر را پذیرا نباشد از بقیه عناصر هم سودی نمی برد.
در ۲ سال پیش توسط زهرا کیانی ( | )
از زمانی که خریدمش تابحال شش بار خوندمش انصافا روش فکر کردنم و یادگیریم رو متحول کرد کاش ی ۱۵ سال زودتر بدستم میرسید
در ۳ سال پیش توسط ایمان قزلباشان ( | )
کتاب خوبیه ولی برای من جالبه که قیمت نسخه چاپی این کتاب ۹ تومنه. نسخه الکترونیکش ۸ تومن!
در ۷ ماه پیش توسط بهاره ش ( | )
کتاب بسیار خوبی هست. روش‌هایی که در این کتاب بیان شده در قرآن و احادیث نیز آمده است. این روش‌ها براساس ساختار ذهن انسان هستند و برای درک حقیقت بسیار لازم و ضروری هستند.
در ۹ ماه پیش توسط محمدرضا فیضی ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››