دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب خدا کند تو بیایی فیدی‌پلاس

کتاب خدا کند تو بیایی

نسخه الکترونیک کتاب خدا کند تو بیایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب خدا کند تو بیایی

معشوق زمانی تو را فرمان خواندن داد که معصومانه‌ترین فریاد انسان از پاهای جستجو‌گر تاول‌زده‌اش قلب سخت‌ترین صخره‌ها را می‌لرزاند. انسان «بلی» گفته‌ای که پابه‌پای پیامبران، از آدم تا مسیح درس عبودیت خوانده بود، فارغ از مرور مکرر کلاس‌های پیشین، معلمی را جستجو می‌کردند که عمیق‌ترین و ظریف‌ترین نیازهای همیشه‌اش را اقناع کند. معبود زمانی تو را دعوت به خواندن کرد که گوش دل تمامی محرومان تاریخ در انتظار شنیدن کلام تو لحظه می‌شمرد. تو زمانی لب به اجابت گشودی که فرشتگان را تاب نگریستن در جهلستان کفر زمین نبود. معشوق لحظه‌ای تو را یافت و برگزید که در جستجوی ظرفی به گنجایش بی‌نهایت، گلِ تمامی آدمیان را با محک علم لایتناهی خویش آزموده بود. و تو که با خواندنت سرنوشت تاریخ را رقم می‌زدی و کشتی جاودانۀ هدایت را بر زلال فطرت انسان‌های همیشه، بادبان می‌کشیدی. تو که با خواندنت شکوفه‌های امید را بر شاخۀ درخت وجود می‌نشاندی، تو که با خواندنت عشق را جان دوباره می‌بخشیدی. تو که با خواندنت ایثار را توان ایستادن می‌دادی. تو که با خواندنت خورشید هدایت را از ظلمت «نه توی» جهالت بیرون می‌کشیدی. تو که با خواندنت غبار کهنه از چهرۀ دردآلودۀ مستضعفین جهان می‌تکاندی و رمق در پاهایشان می‌ریختی و غرور در نگاهشان و خنده بر لبانشان؛ تو که با خواندنت مشیت بالغۀ خداوندی را پاسخی عارفانه می‌گفتی. طبیعی بود که تأمل کنی و بلرزی آن‌چنان ‌که ضربان قلب تو را فرشتگان آسمان بشنوند. طبیعی بود که عرق پیشانی تو را بال‌های تواضع جبرئیل بروبد. طبیعی بود که فلق، سرخی آن لحظۀ چهرۀ تو را به یادگار همیشه بگیرد، چرا که تو تنها برای آن زمان و مکان نمی‌خواندی. تو خواندی، آن چنان رسا که خون در رگ‌های منجمد محرومین تاریخ دواندی. تو خواندی، آن چنان شیوا که پشت خمیدۀ مستضعفان با جوهر کلام تو استقامت یافت. تو خواندی، آن چنان بلند که محکم‌ترین ستون‌های ظلم در دورترین نقطۀ تاریخ از کلام تو لرزید. و تو آن‌چنان استوار خواندی که از ورای مظلومیت چهارده قرن اکنون ما کلام تو را از حلقوم فرزندت شنیدیم. و گوش به زبان و جان به آوای تو سپردیم. آنچه ما را از خواب غفلت دیرینه برانگیخت، آنچه گره در مشت‌های ما انداخت و آنها را به هم گره کرد. آنچه فریاد مظلومیت ما را به آسمان پاشید. آنچه رمق شکستن پایه‌های ظلم را در دست‌های ما انداخت. همان کلام تو بود که از حنجرۀ مبارک فرزندت طلوع کرد.

ادامه...

مشخصات کتاب خدا کند تو بیایی

بخشی از کتاب خدا کند تو بیایی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خدا کند تو بیایی

مثل بقیه ی کتاب های آقای شجاعی عالییی بود،آثار ایشون فوق العاده جذابه
در ۵ سال پیش توسط sha...i80 ( | )
متنش سنگینه
در ۲ ماه پیش توسط 916...255 ( | )
خیلی خوب
در ۱ سال پیش توسط 936...421 ( | )
کتابهایشان ارزش خواندن و کتاب صوتی شدن دارن
در ۱ سال پیش توسط 919...974 ( | )
کتاب تنها بر اساس احساسات نوشته شده و شاید عقل را اقناع نکند
در ۲ سال پیش توسط سعید مطلق ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››