فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی من او را دوست داشتم کتاب صوتی

کتاب صوتی من او را دوست داشتم

نسخه الکترونیک کتاب صوتی من او را دوست داشتم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی من او را دوست داشتم

من او را دوست داشتم ، نخستین رمان آناگاوالدا نویسنده‌ی فرانسوی است و توسط الهام دارچینیان در انتشارات قطره ترجمه شده است. زبان آناگاوالدا بسیار سلیس و روان است و روزمرگی‌های زندگی انسان را در قالب کلماتی زیبا و به شکل داستانی دلنشین بیان می کند.
«کلوئه» زنی جوان است که عاشقانه همسرش، «آدرین» را دوست دارد. آن دو زندگی خوبی دارند ولی بعد از سال‌ها شوهرش چمدان می بندد و به همسرش می‌گوید که معشوقه‌ای دیگر دارد و می‌خواهد آنها را ترک کند. کلوئه نیز همراه دو دختر بچه کوچکش پاریس را ترک می‌کند و به خانه مادر و پدر آدرین می رود.
بخش اول کتاب را کلوئه روایت می‌کند که همسرش او را به خاطر زنی دیگر ترک کرده و او از این مسئله بسیار رنج می‌برد. او حس یک شکست خورده واقعی را دارد اما با این حال دلش می‌خواهد همچون گذشته زندگی را ادامه دهد و به زندگی برگردد. روایتگر بعدی پدر شوهر اوست که سعی دارد با حرف‌هایش کلوئه و دو نوه‌اش را به زندگی امیدوار کند برای همین آنها را به خانه‌ای قدیمی منتقل می‌کند و برای بهبود روحیه بچه‌ها دائما با آن ها بازی می‌کند و با عروسش صحبت می‌کند تا به او نشان دهد چگونه عشق زندگی‌اش را به دلیل اشتباهاتش از دست داده است. گفتگویی طولانی بین عروس و پدر شوهرش شکل می‌گیرد و پیر مرد از عشق خود و به عبارتی ناکامی و خیانتش در عین پایبندی به خانواده با کلوئه سخن می‌گوید.
کلوئه سعی دارد با عادی کردن شرایط زندگی، یاد و خاطره همسرش را فراموش کند و به زندگی ادامه دهد به همین دلیل دائماً در تلاش است و از تمام وجودش مایه می‌گذارد.
نویسنده با توانایی عظیمش در درک احساسات دیگران و با نگاهی روانشناختی به مسئله خیانت مردان، داستان را به خوبی به تصویر کشیده است. نثر داستان بسیار زیبا است، اگر دنبال جملات و کلمات قصار هستید، این کتاب را از دست ندهید.

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 279.46 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی من او را دوست داشتم

این کتاب برای من غم عجیبی داشت ، بسیار خوشایند و موفق و زیبا بود که کتابخوان خانم بهناز جعفری بود و بسیار رسا و زیبا شخصیتها رو اجرا میکرد ،من دوست داشتم. ممنونم فیدیبو 🌹
در 1 هفته پیش توسط
عالیه... هم داستان جذاب و هم صدای خوبی داره توصیه میکنم حتما بشنوید
در 1 ماه پیش توسط
گویش داستان بسیار عالیه ولی داستانی نیست که به یه نتیجه ای برسه.فقط حال وهوای کلوئه و پیر رو توصیف میکنه.هیچ اتفاق خاصی نمیفته
در 5 ماه پیش توسط
خانم جعفری بسیار عالی روایت کردند
در 6 ماه پیش توسط
خیلی خوب و جذابه👌👌
در 7 ماه پیش توسط