دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب این بار متفاوت است

کتاب این بار متفاوت است

نسخه الکترونیک کتاب این بار متفاوت است به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نقد و بررسی کتاب این بار متفاوت است

با وجود اینکه تقریبا همهی شعارهای تبلیغاتی جهان سیاست مژدهی تغییر میدهند، اما این تغییر گاهی میتواند هولناک باشد. تغییری که برای مواجه شدن با آن آمادگی لازم وجود ندارد و به همین دلیل ترس همراهش میآید. اما تغییر همیشه یک تغییر سیاسی و بزرگ نیست، گاهی یک تغییر درونی میتواند به اندازهی یک تغییر بیرونی فرد را ملتهب و ناآرام کند. مری جین رایان در کتاب این بار متفاوت است به خوانندگان آموزش میدهد که  چگونه با تغییر از هر نوعش کنار بیاید.

دربارهی کتاب این بار متفاوت است اثر مری جین رایان

کتاب این بار متفاوت است، نوشتهی مری جین رایان است. ترجمهی تحت اللفظی عنوان این کتاب «انعطاف پذیری: چگونه با تغییرات ناخواستهی زندگی کنار بیاییم» است. این کتاب با آموزههایش، انسانها را تشویق میکند که از تغییرهای ناخواسته نترسند و با تمام وجود با آنها روبه رو شوند. این کتاب انتخاب مناسبی برای کسانی است که قصد مهاجرت دارند و یا به تازگی مهاجرت کردهاند و به دنبال راه حلی میگردند تا با شرایط و تغییرات جدید کنار بیایند. مری جین رایان دربارهی کتاب مینویسد: «هدف من این است که به شما راهی را پیشنهاد دهم تا هنگام رویارویی با تغییر با حد اقل ناراحتی و بیشترین توان از آن عبور کنید. نگران نباشید شما تنها نیستید. این کتاب به شما کمک می کند تا بتوانید توانایی تان را برای سازگاری بالا ببرید و به سرعت رویکردها و مهارت های مورد نیاز را برای ایجاد تغییرات لازم در زندگی تان مدیریت کنید.»

مروری بر فصلهای کتاب این بار متفاوت است

کتاب این بار متفاوت است در پنج بخش اصلی و تعدادی سرفصل تشکیل شده است.

بخش اول: به رود همیشه خروشان خوش آمدید

بخش دوم: هفت حقیقت دربارهی تغییر

بخش سوم: اقدامات تسلط بر تغییر

بخش چهارم: خودپنداری شما به چه تغییری نیاز دارد؟

بخش پنجم: بیست رهنمود سریع برای بقا در تغییری ناخواسته

دربارهی مری جین رایان نویسندهی کتاب این بار متفاوت است

مری جین رایان نویسنده، مربی و سخنران انگیزشی آمریکایی است. بیشتر شهرت او در آمریکا به دلیل شرکت او در پروژه شادیهای کوچک نیویورک است. کتابهایی که مری جین رایان تاکنون نوشته است، کتابهایی انگیزشی هستند و خواننده را به زندگی بهتر سوق میدهند. کتابهای مری جین رایان در سراسر دنیا فروش بالایی داشتهاند و بیش از یک میلیون نسخه از آنها تاکنون فروش رفته است. کتابهای رایان به بیش از ده زبان دنیا از جمله فارسی ترجمه شدهاند و این امر به شهرت بیشتر نویسنده کمک کرده است. مری جین رایان اکنون در سراسر جهان کنفرانسها و سخنرانی های انگیزشی ایراد میکند و سالانه هزاران زندگی را با سخنانش به سمت یک زندگی بهتر سوق میدهد.

ترجمهی کتاب این بار متفاوت است به فارسی

انتشارات لیوسا کتاب این بار متفاوت است را با ترجمهی فیروزه مهرزاد عرضه کرده و در اختیار علاقهمندان قرارداده است. فیروزه مهرزاد مترجم جوان و پرکار ایرانی است. او که اصالتا متولد لاهیجان است تاکنون بیش از پانزده جلد کتاب ترجمه کرده است. با وجود اینکه حوزهی روانشناسی، حوزهی تخصصی ترجمهی او به حساب میآید اما او تعدادی رمان را هم به فارسی برگردانده است که مشهورترین رمانی که او به فارسی برگردانده است «زبان گلها» از ونسا دیفن باخ است.

فیروزه مهرزاد دارای مدرک کارشناسی در رشتهی مترجمی زبان و کارشناسی ارشد در رشتهی علم اطلاعات و دانششناسی است. او دربارهی کارنامهی ادبی خودش میگوید: «از اولین کتابهایم امسال میخواهم… و این بار متفاوت است از مری جین رایان بوده که نشر لیوسا چاپ کرد. اولی چاپ چهارم و دومیچاپ دوم است.  از مری جین رایان کتاب “۳۶۵ هر روز، هر روز از سال شادی را در زندگی خود تجربه کنید” نیز چاپ شده است.  بعد با کتابهای اندی اندروز آشنا شدم. اندی اندروز با ارائه تجربیات زندگیاش، تلفیق واقعیتهای تاریخی و قصه، بیان تراژدیها و پیروزیها و … نوعی دیگر از نگریستن به مسائل را ارائه میدهد. میتوانیم با کمک آن، روش کلی نگاهمان به مسائل و چگونگی رسیدگی به آن را تغییر دهیم. مهم نیست در چه موقعیتی از زندگی قرار گرفتهاید، جوان یا مسن هستید، مطمئنم همه کتابهای اندی اندروز را خردمندانه و خواندنی خواهند یافت و از خواندنش لذت میبرند. نگرش مثبت و سبک داستانهای او سبب شد نیویورک تایمز اندی اندروز را به عنوان یکی از تاثیر گذارترین افراد در آمریکا معرفی کند. کتابهای او حمایتی را که مدتها بود باورش داشتم به من داد: اصولی که مبنای موفقیتی است که سالهاست تغییر نیافته.»

چرا باید کتاب این بار متفاوت است را خواند؟

مری جین رایان، نویسنده کتاب این بار متفاوت است مینویسد: «در دورانی چالشبرانگیز قرار داریم. احتمالاً شما نیز در زندگیتان با تغییراتی ناخواسته روبهرو شدهاید؛ مثلاً از دست دادن شغل یا بعضی رویاها. شاید مجبور شوید یاد بگیرید که به روشهایی نوین کار کنید یا مکانی جدید برای زندگی پیدا کنید. اگر سخت است، متأسفم. نگران نباشید، شما تنها نیستید. برای رسیدن به موفقیت در زندگی، به سه نوع مهارت نیاز داریم: مهارت تسلط بر خودمان، که به معنی درک احساسات، افکار و چگونگی تنظیم و هدایت آنهاست؛ مهارت تسلط بر دیگران، که به معنی توانایی ایجاد درک مشترک از عمل مشترک است؛ و مهارت تسلط بر تغییرات، که به معنی توانایی تطبیق و سازگاری با ارزشها، استعدادها و مفهوم هدفمان بدون از دست دادن تمرکز است. اگرچه مهارت تسلط بر تغییر نیازمند نوعی خاص از مهارت برخورد نیز هست، این کتاب بیشتر بر قسمت سوم تأکید دارد. امید من این است همانطور که تغییرات مسیر زندگیتان را مرور میکنید، آنچه اینجا یاد میگیرید به شما کمک کند که استاد تغییر شوید، کارشناسی که بر موجهای مرتفع تغییر سوار است.»

کتاب این بار متفاوت است در دستهی کتابهای روانشناسی قرار دارد.

کتاب این بار متفاوت است مناسب برای گروه سنی بزرگسال است.

تعداد صفحات نسخهی چاپی کتاب 268 صفحه است که با مطالعهی روزانه 20 دقیقه میتوانید این کتاب را در 13 روز بخوانید.

کتاب این بار متفاوت است جزو کتابهای حجیم و بلند با موضوع روانشناسی است. این کتاب برای افرادی که وقت بیشتری برای مطالعه دارند و میخواهند در زمینهی  روانشناسی زمان بیشتری را به مطالعه اختصاص دهند انتخاب مناسبی است.

در بخشی از کتاب این بار متفاوت است میخوانیم

بودا این آگاهی را اولین حقیقت می نامد. این حقیقت که همه چیز در زندگی ناپایدار است. او می گوید جنگ بر علیه این حقیقت تنها سبب رنج و مشقت می شود. پذیرش این حقیقت رنج و مشقت را کم می کند، چون با شرایط زندگی در توازن قرار می گیریم. هنگامی که تغییر همیشگی است، زمانی که تغییری رخ دهد غافلگیر نمی شویم. روز پس از شب و زمستان بعد از تابستان می آید. ماه رو به بدر می رود و از بدر به هلال می رسد. تغییر رخ میدهد.

از آنجا که بسیاری از ما نمیتوانیم مطمئن باشیم تغییر چطور و چه زمانی آغاز میشود، حداقل میتوانیم آگاهیمان را با این حقیقت ساده که تغییر پیش خواهد آمد و با گامهایی سریع تر از گذشته در تاریخ انسان کار و زندگی شخصیمان را تغییر خواهد داد، بالا ببریم. ما به آمادگی در برابر رویکردها و عملکردهای مناسب نیاز داریم تا همانند مراجعه کننده ام آل، ضربههای منفی را به حداقل برسانیم و روی فرصتها سرمایهگذاری کنیم.

آنچه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب این بار متفاوت است اثر مری جین رایان بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکانپذیر است. برای مطالعهی دیگر کتابها در زمینهی روانشناسی میتوانید به قسمت دستهبندی کتابها مراجعه و کتابهای این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

مشخصات کتاب این بار متفاوت است

نظرات کاربران درباره کتاب این بار متفاوت است

خواهشا تو طرحتون به جای کتاب های گمنام و کم مخاطب ، کتاب هایی بذارید که یکم معروفترند و مخاطب های بیشتری دارند
در ۵ سال پیش توسط salar taghizadeh ( | )
به هر صورت، فکر می کنم لازم باشد برای کتاب های رایگان فیدیبو ، که بی‌طرفانه و در چارچوب شرایط موجود در اختیار مخاطب قرار میگیرد،تشکر کرد.
در ۵ سال پیش توسط foh...t84 ( | )
کتاب های خوبی هستن در زمینه ی تغییر و تسلط بر عادات و رفتار ها
در ۶ سال پیش توسط peyvand ( | )
کتاب های رایگان عالی هستند. ادامه دهید. ممنون
در ۵ سال پیش توسط مهدی رنجبر ( | )
لطفا از جیم ران هم رایگان بزارید
در ۵ سال پیش توسط احمد سلگی ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ..
  • ۹
  • ۱۰
  • بعدی ›
  • آخرین ››