فیدیبو نماینده قانونی نشر افکار و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب حکایت آن که دلسرد نشد

کتاب حکایت آن که دلسرد نشد
درس‌‌هایی برای رسیدن به موفقیت و ثروت،

نسخه الکترونیک کتاب حکایت آن که دلسرد نشد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب حکایت آن که دلسرد نشد

جان بلیک، جوان سی دو ساله، با قدی نسبتاً کوتاه اما ظاهری فعال و پرجنب و جوش وقتی در آپارتمان به هم ریخته‌اش در بروکلین چشم از خواب گشود، متوجه شد که ساعت نه و نیم است. دیرش شده بود. یا ساعت زنگ نزده بود یا شب قبل، یادش رفته بود تنظیم‌‌اش کند. وقتی برای دوش گرفتن نبود مشتی آب سرد به صورتش زد، شانه‌‌ای را با عجله لای موها دواند، یک ویتامین ث قورت داد و بعد در فکر این که در طول روز به انرژی بیشتری نیاز خواهد داشت، دومی را و آخر سر سومی را هم برای این که ممکن است برایش خوش‌یمن باشد. به سرعت لباس‌‌هایش را که شب قبل با حواس‌پرتی روی صندلی پرت کرده بود و هنوز کراوات دور یقۀ پیراهن آویزان بود، مثل بلوز از سرش پایین کشید و پوشید. فورد موستانگ قدیمی مدل ۶۵ اش که برایش حالتی مقدس داشت در استارت چهار بالاخره روشن شد. پیش خود فکر کرد «مثل اینکه امروز از روزهایی خواهد بود که آدم پشیمان می‌‌شود که چرا اصلاً از راختخواب بلند شده.» لوئیس، منشی جان در موسسۀ تبلیغاتی گلدستون که در ساختمان قدیمی اما کاملاً بازسازی شده‌‌ای در خیابان مدیسون قرار داشت و جان این چند سال اخیر را به عنوان نویسنده در آن کار می‌‌کرد، با نگرانی به او روز به خیر گفت. «کجایید شما؟ گلدستون خون خونش را می‌‌خورد. همه جا را دنبالتان گشته. جلسه پنج دقیقه دیگر شروع می‌‌شود و او حتماً می‌‌خواهد قبل از جلسه شما و گِیت را ببیند.» جان زیر لب گفت «زنگ ساعت» و رفت توی اتاقش، پرونده‌‌ها و کاغذهای تلمبار شده روی میز را این ور و آن ور کرد. منشی پشت سرش وارد اتاق شده بود. جان پشتش را به او کرد و گفت: «این پروندۀ کوپر کجاست؟»

ادامه...
  • ناشر نشر افکار
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.06 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۱۲ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب حکایت آن که دلسرد نشد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:نظرات کاربران درباره کتاب حکایت آن که دلسرد نشد

به تمام معنا فوق العاده، خیلی تصادفی کتابو دیدم و از فیدیبو خریدم و یه نفس خوندمش و واقعا نیاز داشتم به همچین کتابی. توصیه میکنم بخونیدش در ضمن جلد دو کتاب را الان سرچ کردم به اسم "معبد میلیونرها" تو فیدیبو هست هر چند هنوز نخوندمش.
در 8 ماه پیش توسط زهره ..
عالیه،اما ادامه ی داستان در چه کتابیست؟
در 1 سال پیش توسط eft...i54
چیزی اضافه تر از حکایت دولت فرزانگی نداشت :/
در 12 ماه پیش توسط یاسمین یزدانی
کتابی فوق العاده زیبا و موثر
در 1 سال پیش توسط shahin dost
خیلی بدردم خورد کتاب خوبیه
در 3 ماه پیش توسط علی معیاری مقدم
عالى
در 2 سال پیش توسط سیدمحمدمهدی حسن زاده
این که همون کتاب حکایت دولت و فرزانگیه.
در 2 ماه پیش توسط rez...i42
چرا متن کتاب، این همه غلط املایی داره؟
در 2 ماه پیش توسط علیرضا نجفی‌پور