فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب لئوناردو داوینچی

کتاب لئوناردو داوینچی

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۱,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب لئوناردو داوینچی

در این کتاب نویسنده با قلمی توانا و در قالبی پرنقش و نگار از پس و ورای «اسطوره» لئوناردو به شخصیت و ذات درون این بزرگمرد می‌پردازد و هنرمند را در مقاطع گوناگون زندگی‌اش می‌کاود و روح ناآرام و مزاج دمدمی این پیشاهنگ و پرچمدار دنیای نو را درمتن و زمینه عصر و دورانی می‌پژوهد که تصورات انسان از جهان و خلقت متزلزل و دگرگون گردیده است.

ادامه...

مشخصات کتاب لئوناردو داوینچی

بخشی از کتاب لئوناردو داوینچی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

به دلیل علاقه شخصی به این هنرمند بزرگ کتاب رو خوندم.اینکه نویسنده سعی کرده از مستندات تاریخی استفاده کنه خیلی خوبه و واقعا هم زیبا نوشته.رمان برخلاف اسمش قهرمان محور نیست و فقط به شخصیت اصلی نپرداخته و در تعدادی از فصل ها حتی سایه حضور داوینچی هم دیده نمیشه.در کل خوب بود جز تکرار بیش از حد و گفتن حکایت های چندباره برای تاکید کردن به شخصیت دوگانه (فرشته و شیطان توامان) داوینچی.تنها مشکلی که موقع خوندن داشتم پراکندگی داستان بود..خط تاریخی داستان و روند سفرهای لئوناردو و شاگردانش مبهم بود.که حدس میزنم به علت خلاصه شدن رمان باشه در ابتدای کتاب مترجم علنا گفته این ترجمه بخشی از رمان ...است.
در ۲ سال پیش توسط نیلوفر ( | )
رمانی بسیار خواندنی، شخصیت داوینچی و خاطراتش از زوایای جدید بررسی شده. داستانی هنری تاریخی. با ترجمه فوق‌العاده آقای سیداشرف
در ۲ سال پیش توسط mah...gan ( | )