0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
استنفورد 77 ...مارتین هایدگر

معرفی، خرید و دانلود کتاب استنفورد 77 ...مارتین هایدگر

نویسنده:
مایکل ویلر
درباره استنفورد 77 ...مارتین هایدگر
بسیاری از کسانی که در ایران به نحوی از انحا کار فلسفی میکنند و با فضای مجازی اینترنت نیز بیگانه نیستند نام دانشنامه فلسفه استنفورد را شنیده اند و چه بسا از این مجموعه کم نطیر بهره برده باشند.کتابی که در دست دارید حاصل طرحی برای ترجمه و انشار گزیده ای از مدخل های این دانشنامه است با هدف گستردن دامنه تاثیر آن و فراهم کرد امکان دسترسی هر چه بیشتر خوانندگان فارسی زبان به مقالات راهگشایی در این مجموعه آمده است.با توجه به ویژگی های دانشنامه فلسفه استنفورد شاید بیراه نباشد که بگوییم برای کسی که میخواهد برای اولین بار با مسئله یا مبحثی در فلسفه آشنا شود یا شناخت بهتری از آن حاصل کند.یکی از گزینه های مناسب این است که کار را با خواندن مدخل های مربوط به آن در این دانشنامه آغاز کند.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
1.۲۳ مگابایت
تعداد صفحات
189 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۶:۱۸:۰۰
نویسندهمایکل ویلر
مترجممسعود حسینی
ناشرگروه انتشاراتی ققنوس
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۲/۰۹
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۱.۲۳ مگابایت
۱۸۹ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.1
از 5
براساس رأی 9 مخاطب
5
ستاره
22 ٪
4
ستاره
11 ٪
3
ستاره
44 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
22 ٪
6 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
3

با آنکه دو نفر از کاربرانِ محترم ترجمه‌یِ کتاب را ضعیف ارزیابی کرده بودند، کتاب را پس از مطالعه‌یِ نمونه‌یِ آن خریدم. این کتاب ترجمه‌یِ مدخلِ مارتین هایدگر از دانشنامه‌یِ فلسفی استنفورد است و نه کتابی درباره‌یِ مارتین هایدگر به زبانِ ساده برایِ عموم. ترجمه‌اش نیز تا آن حد که با اصل مقایسه کردم، خوب و دقیق است. اگر خواننده‌یِ عادی در فهمِ کتاب با دشواری ربرو می‌شود، ناشی از زبان و سبکِ نویسنده‌یِ این مدخل و دشواریِ فلسفه‌یِ هایدگر است که چندان به ساده‌سازی تن نمی‌دهد.

1

ترجمه پر دست انداز و شاید شتاب زده که لطف مطالعه دقیق فلسفی را کم میکنه. اینجاست که ترجمه های فلسفی امثال بزرگانی مثل فولادوند و دریابندری مثل مروارید می درخشند. انگار اصلا متن ویراستاری هم نشده. نوزده صفحه برش شده از کتاب را با سختی موفق شدم بخوانم.

3

کتابنامه‌های مندرج در پایان مقاله‌ها نیز که به دقت تدوین شده‌اند، یکی از حسن‌های این دانشنامه است که به‌ویژه به کار دانشجویان و محققانی می‌آید که می‌خواهند در زمینه‌ای خاص پژوهش کنند

1

ترجمه ضعیف همراه با لغات بسیار تخصصی. اگه آشنایی با لغات فلسفی ندارید بسختی متوجه ترجمه میشید پس بدرد عامه ای که قصد شناخت با هایدگر و نظریاتش رو دارن از نظرم نمیخوره.

3

به نسبت بقیه مداخل بهتر بود

5

ترجمه خوبی دارن

3.3
(10)
55,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
استنفورد 77 ...مارتین هایدگر
استنفورد 77 ...مارتین هایدگر
مایکل ویلر
گروه انتشاراتی ققنوس
3.3
(10)
55,000
تومان