فیدیبو نماینده قانونی آشیانه برتر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب پرسش و پاسخ برای بچه‌های قبل از دبستان

کتاب پرسش و پاسخ برای بچه‌های قبل از دبستان

نسخه الکترونیک کتاب پرسش و پاسخ برای بچه‌های قبل از دبستان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب پرسش و پاسخ برای بچه‌های قبل از دبستان

پرسش و پاسخ برای بچه‌های قبل از دبستان کتابی است که به تشریح واژه برای خردسالان زیر ۷سال می‌پردازد. این کتاب به خردسالتان کمک می‌کند تا با معنای واژه‌هایی که در روزمره بیشتر می‌شنوند، آشنا شود و کاربرد آنها را فراگیرد. شاید بسیاری از کلماتی که در کتاب آورده‌ایم متداول به نظر آید ولی خردسالان توضیحی در رابطه با آنها نمی‌دانند، به همین دلیل اکثر کلمات را به ترتیب الفبا آورده‌ایم. این کتاب باعث می‌شود تا سطح آگاهی و اطلاعات خردسال درباره معنا و کاربرد واژه‌ها افزایش یابد.

ادامه...
  • ناشر آشیانه برتر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 5.18 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۵۲ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب پرسش و پاسخ برای بچه‌های قبل از دبستان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:آ

آب

آب رنگ و بو ندارد، ما برای ادامه ی زندگی و شست و شو به آب نیاز داریم. آدم ها برای پختن غذا و شستن میوه ها از آب استفاده می کنند. به خاطر اینکه با کمبود آب مواجه نشویم باید فقط آب را به اندازه نیاز خود مصرف کنیم.
ـ آب چه رنگی است؟
ـ شما آب را برای چه چیزهایی استفاده می کنید؟آبپاش

به ظرفی که یک لوله بلندی دارد و سر لوله سوراخ، سوراخ است آبپاش می گوییم. از آبپاش برای آب دادن به گل ها استفاده می شود. آبپاش آب را به آرامی روی گل ها می ریزد.
ـ آبپاش چه شکلی است؟
ـ از آبپاش چه استفاده ای می شود؟آبرنگ

آبرنگ وسیله ای است برای نقاشی کردن. وقتی که قلم مو را خیس می کنیم و در رنگ های آبرنگ می زنیم، قلم مو رنگی می شود. قلم موی رنگی را روی کاغذ می کشیم و نقاشی را رنگ آمیزی می کنیم.
ـ از آبرنگ برای چه استفاده می کنیم؟
ـ آیا شما می دانید چگونه از آبرنگ استفاده کنیم؟آبکش

به ظرفی که مادر در آشپزخانه از آن استفاده می کند، ته ظرف سوراخ سوراخ است و آب از آن رد می شود آبکش می گویند. مادر موقع پختن برنج وقتی که آب برنج را در آبکش می ریزد، آب برنج از برنج جدا می شود.
ـ آبکش چه شکلی است؟
ـ از آبکش چه استفاده ای می شود؟آبگرمکن

به دستگاهی که آب را گرم می کند و از طریق لوله ها به شیر آب می رساند، آبگرمکن گفته می شود. در فصل زمستان برای شستشو به راحتی از آب گرم استفاده می کنیم. آبگرمکن با گاز کار می کند در گذشته با نفت کار می کرد.
ـ آبگرمکن چه کاری را انجام می دهد؟
ـ آبگرمکن با چه چیزی کار می کند؟نظرات کاربران درباره کتاب پرسش و پاسخ برای بچه‌های قبل از دبستان

خیلی خیلی بد
در 2 سال پیش توسط لیلا رجبی