دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب سلام

سلام رعنای عزیز، امیدوارم قبراق باشی. نامه‌ات را خواندم. این علاقه خانوادگی شما به نامه نوشتن ارثی است؟ هرچه هست زنده باد! اما باز هم درماندم که جواب نامه‌ات را کجا و چطور به دستت برسانم. هم اصرار داری که بی‌جواب نگذارمت و هم هیچ راهی برای جواب دادن ندارم. گویا آن‌قدر به نظرت کریه هستم که دوست نداری دوستانت مرا در حال کاغذ دادن به تو ببینند. اطراف خوابگاه هم که نباید آفتابی شوم. اهواز هم نیستی که به شیوه خودت و با اسم دخترانه برایت بنویسم و با مینا هم که ندار نیستی. بنابراین رفیق، اگرچه نامه‌هایت را خیلی دوست دارم، اما فکر کنم باید نوشتن نامه را کاملاً بی‌خیال شویم و راه‌های معقول‌تر و ملموس‌تری را انتخاب کنیم. همین را هم احتمالاً باید حضوری تقدیم کنم و خودم به ریش خودم بخندم. بهت گفته بودم که مکان جلسات برای سال جدید عوض می‌شود؟ به‌زودی با رفقا ترتیب یک جای دنج و جدید را می‌دهیم که دوباره دور هم جمع شویم. همدیگر را به طور مرتب در جلسات می‌بینیم و اگر شد بعدش کمی با هم گپ می‌زنیم. باشد که متعالی گردد. راستی رفیق، بابت گل‌هایی که لای نامه گذاشته بودی هم خیلی ممنونم. زنده باد!

ادامه...

مشخصات کتاب سلام

بخشی از کتاب سلام

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب سلام

خیلی کتاب خوبیه
در ۴ سال پیش توسط gma...h29 ( | )
قشنگ بود. فرم جدیدی از رمان نامه نگارانه که حواشی وقایع تیر ۷۸ رو تا سال بعد از آن توصیف کرده بود.
در ۶ سال پیش توسط شهرزاد همامی ( | )
یک رمان با نثر نامه نگاری جالب و خواندنی بود و بسیار پیشنهاد میکنم و نویسنده تسلط خوبی به موضوعات و روابط بین همکاران روزنامه نگار داردو وقایع تاریخی آن دوره و دلهره ها و ترسها و بگیر وببندها و آسیبهای وارده به خانواده ها و دانشجویان و جامعه و همچنین روابط خوزستانی ها را بسیار جالب و با ذکر جزئیات دلنشین شرح داده و من که بسیار ِلذت بردم،با تشکر از نویسنده توانا و گرامی و با آتیه و همچنین فیدیبو برای در اختیار گذاشتن این کتاب
در ۲ سال پیش توسط 912...705 ( | )
اولش بنظرم جالب نبود و نثرش خیلی ساده اومد اما کم کم موضوعات جالب شد وخوشم اومد...سرگرم کنندست ..بخوننننیییید
در ۶ سال پیش توسط sam...uje ( | )