0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
قدرت و فکر مثبت
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب قدرت و فکر مثبت

ناشر:
سپید
درباره قدرت و فکر مثبت

نورمن وینسنت پیل نویسنده‌ی کتاب موفق قدرت و فکر مثبت، کتاب خود را با این جملات پرانرژی و انگیزه‌بخش آغاز کرده است: «من – وینسنت پیل- از عمق وجودم به اصول مطرح شده در این کتاب باور دارم، چون معجزات ناشی از آنها را در زندگی خود و اطرافیانم دیده‌ام. مطمئن باشید بعد از خواندن این کتاب، می‌توانید شرایط زندگی فعلی‌تان را تغییر دهید و یقین داشته باشید، اختیار اموری که تا به حال کنترل شما را در دست داشته‌اند، به دست خود خواهید گرفت.»

about book image

‌درباره‌ی کتاب قدرت و فکر مثبت اثر نورمن وینسنت پیل

کتاب قدرت و فکر مثبت با عنوان اصلی «The Power of Positive Thinking» برای اولین بار در سال 1952 منتشر شد. این اثر، بر اساس تجربیات نویسنده برای کسب آرامش و لذت بردن از زندگی نوشته شده است و راهنمایی برای بازگردانی شادمانی به زندگی به شمار می‌آید. نویسنده در این اثر با زبانی ساده و روان از قدرت بی نهایت ذهن انسان، تاثیر شگفت انگیز تفکر مثبت در زندگی و به دنبال آن خلق انرژی مضاعف می‌گوید و توضیح می‌دهد چگونه با دست برداشتن از کج خلقی و منفی نگری می‌توان نیروی لازم برای پیشرفت را به دست آورد، احساسات ما در زندگی، محرک‌های لازم برای تغییر شرایط و حرکت به سمت جلو به شمار می‌آیند بنابراین آشفتگی هیجانی روح انسان را خسته می‌کند و از سرعت حرکت او در مسیر تعالی می‌کاهد.

نویسنده برای درک بهتر مفاهیم از داستان‌هایی واقعی و گفتگو با اشخاص گوناگون بهره گرفته است و با موشکافی صحبت‌های آنان نکات و تکنیک‌های موثر برای کسب آرامش روحی بیان می‌کند او هم‌چنین برای رسیدن به باوری بهتر درباره‌ی خود و اصلاح الگوی فکری، از آموزه‌های دینی و ایمان به خداوند استفاده کرده است. کتاب قدرت و فکر مثبت نکات جالبی درباره‌ی احساسات منفی شما که حتی از آن خبر ندارید، را  در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما می‌آموزد چگونه آنها را به سمت یک تفکر مثبت و هدایت کنید.

مروری بر فصل‌های کتاب قدرت و فکر مثبت

کتاب قدرت و فکر مثبت دارای 16 فصل است که نام ده فصل آن به ترتیب زیر آمده است.

فصل اول: خودتان را باور کنید

فصل دوم: ذهن آرام، ذهن قدرتمند است.

فصل سوم: چطور انرژی خود را حفظ کنید؟

فصل چهارم: تاثیر نیایش را بیازمایید

فصل پنجم: چطور باعث شادمانی خودتان شوید

فصل ششم: از کج خلقی و بی‌تابی دست بردارید

فصل هفتم: توقع بهترین را داشته باشید و همان را به دست آورید

فصل هشتم: من شکست نمی‌خورم

فصل نهم: دست از نگران شدن بردارید

فصل دهم: قدرت حل مشکلات شخصی

‌درباره‌ی نورمن وینسنت پیل نویسنده‌ی کتاب قدرت و فکر مثبت

نورمن وینسنت پیل، کشیش و نویسنده‌ی آمریکایی است که با انتشار کتاب «قدرت و فکر مثبت» به شهرت فراوانی دست یافت. او متولد سال 1898 در ایالت اوهایو است و به مدت 52 سال به عنوان کشیش در کلیسای کالج مرمر در نیویورک خدمت کرد. 5 رنیس جمهور ایالات متحده آمریکا خدمات ارزشمند و کتاب تاثیرگذار او را مورد ستایش قرار دادند.

ترجمه‌ی کتاب قدرت و فکر مثبت به فارسی

انتشارات سپید کتاب قدرت و فکر مثبت را با ترجمه‌ی ربابه امیری عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است.

چرا باید کتاب قدرت و فکر مثبت را خواند؟

کتاب قدرت و فکر مثبت در دسته‌ی کتاب‌های خودیاری و مثبت اندیشی قرار دارد. کتاب قدرت و فکر مثبت مناسب برای گروه سنی بزرگ‌سال است. تعداد صفحات نسخه‌ی چاپی کتاب 144 صفحه است که با مطالعه‌ی روزانه 20 دقیقه می‌توانید این کتاب را در 7 روز بخوانید. کتاب قدرت و فکر مثبت حجم اندکی دارد و برای افرادی که وقت کافی برای خواندن کتاب‌های طولانی را ندارند و قصد دارند کتابی مختصر با موضوع خودیاری و مثبت اندیشی را بخوانند مفید خواهد بود.

about book image

‌در بخشی از کتاب قدرت و فکر مثبت می‌خوانیم

یکی دیگر از راهبردهای موثر برای داشتن ذهنی آرام، تمرین «سکوت روزانه» است. سعی کنید حداقل ۱۵ دقیقه از روزتان را به این‌کار اختصاص دهید. به خلوت‌ترین و ساکت‌ترین محل ممکن رفته و برای ۱۵ دقیقه، آرام گوشه‌ای نشسته يا دراز بکشید. حتی کلمه‌ای حرف نزنید. هیچ مطلبی ننوشته و نخوانید. تا می‌توانید به چیزی هم فکر نکنید. در ذهن خود فقط سکوت را بپرورانید. البته این عمل در ابتدا بسیار سخت است. چون ذهن تمایل به درگیر شدن با افکار مختلف را دارد. اما با کمی تمرین در این کار تبحر پیدا خواهید کرد. خود را آبی روان تصور کنید تا موج‌ها و همهمه‌ها کم‌کم از شما دور شوند.

وقتی کاملا در خلسه‌ای از سکوت فرو رفتید، صدای پروردگار خویش را خواهید شنید که از عمق جان‌تان که سرشار از سکوت و آرامش است با شما سخن می‌گوید. این صدا سراسر زیبایی و توازن است و شما را هم مانند خود زیبا و متوازن خواهد کرد. توماس کارلیل می‌گوید: «سکوت چیزی است که همه‌ی اتفاقات در آن به شکل واقعی خود در می‌آید.»

شاید فقدان آرامش درونی ما انسان‌ها تا اندازه‌ای ناشی از سروصداها و هیاهویی باشد که (در دنیای مدرن امروزه) سیستم عصبی ما به آن عادت کرده است. آزمایشات نشان می‌دهند وجود سروصدا در محل کار محل خواب و زندگی به میزان قابل توجهی میزان کارایی را کم می‌کند. برخلاف باور عوام، مکانیسم‌های عصبی، ذهنی و فیزیکی ما به هیاهو خو نمی‌گیرند و هر چه‌قدر هم که این صداها آشنا و تکراری باشند نشنیده از کنار ذهن نیمه هشیار ما رد نمی‌شوند. صدای ماشین‌ها و موتورها و سروصداهای دیگر استراحت و آرامش واقعی را از ما سلب می‌کند: اصلا به همین دلیل است که هنگام بیداری، در عضلات خود احساس کوفتگی می‌کنیم. پس، ذهن خود را با تجارب خوب و منظره‌های زیبایی که دیده‌اید پر کنید. به طوری که آنها تصاویر پس‌زمینه‌ی ذهن شما را تشکیل دهند. باید بدانید آسان ترین راه برای داشتن ذهنی آرام، خلق آن است و این به دست نمی‌آید مگر با تمرین و پیروی از دستورالعمل‌های ساده‌ی این کتاب.

آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب قدرت و فکر مثبت اثر نورمن وینسنت پیل بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی خودیاری و مثبت اندیشی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
1.۷۴ مگابایت
تعداد صفحات
144 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۴:۴۸:۰۰
نویسنده نورمن وینسنت پیل
مترجمربابه امیری
ناشرسپید
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
The power of positive thinking 1,952
تاریخ انتشار
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
قیمت ارزی
2.۵ دلار
قیمت چاپی
8,200 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۱.۷۴ مگابایت
۱۴۴ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.1
از 5
براساس رأی 425 مخاطب
پربار 🌳 (3)
انگیزه‌بخش 🚀 (2)
5
ستاره
60 ٪
4
ستاره
17 ٪
3
ستاره
8 ٪
2
ستاره
4 ٪
1
ستاره
9 ٪
87 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

این کتاب زیبا و روان در مورد داشتن تفکر و انرژی مثبت صحبت میکنه و زمانی من این کتاب رو شروع به خواندن کردم که به شدت روحیه ام و اعتماد به نفسم از بین رفته بود تایم عروسی من به خاطر فوت هر دو مادر بزرگ هایم در عرض دو ماه عقب افتاد و دوباره که برای عروسی اماده شدیم بیماریه کرونا شدت گرفت و مجددا عروسی من بهم خورد .... اونقدر این انرژی منفی در من زیاد شد که حتی شغلم رو هم نتونستم ادامه بدم و این کتاب زمانی به داد من رسید که ساعت های زیادی رو تو خونه میخوابیدم تا به چیزی فکر نکنم و تو همین زمان زیباترین موهبت های زندگیم رو ندیدم ... خدایا شکرت که هدایتم میکنی و همیشه کنارم هستی و در سخت ترین روزهای زندگیم بهم یاداوری کردی که هنوز هم دل خوشی ها و شادی های زیادی دارم که بابتشون شکرگزار باشم‌.

5

خود کتاب بسیار ارزشمند هست به همین دلیل ۵ ستاره دادم، ولی این نسخه کامل نیست و پیشنهاد نمی‌دهم نسخه ترجمه اسماعیل حسینی، انتشارات ثالث کامل‌تر و حجم‌اش حدود دو برابر این کتاب هست امیدوارم فیدیبو نسخه کاملتر رو قرار بده مطالعه این کتاب رو کویین ترودو پیشنهاد داده به شخصه از آموزه‌های این‌ کتاب با جایگزینی قرآن استفاده می‌کنم، بسیار کمک کننده هست. از عبارات استغفرالله ربی و اتو.... لاحول ولا قوت الا بالله سوره حمد و ... متناسب با شرایط، حتی شده هزاران بار در ذهنم تکرار می‌کنم، به آرامش می‌رسم ونتایج معجزه‌آسایش را می‌بینم

4

فیدیبو جان لطفا نسخه epub این کتاب رو بذارید ،این نسخه خوندنش سخته ،نمیشه هایلایت و یادداشت کرد ،کل کتاب فروشی ها و شهر کتاب ها رم گشتم ندارن هیچ کدوم,ممنوننن

5

این کتاب جزو لیست تاثیرگذارترین کتاب های انگیزشیه. نویسنده کتاب هم نیاز به تعریف نداره.

5

داشتم کلیپی از لس براون رو میدیدم که بین گفته هاش نام این کتاب رو آورد و من هم بی درنگ اون رو تهیه و مطالعه کردم و واقعا از آموزه های این کتاب لذت بردم

5

دوستان مثبت اندیشی همیشه سبب تغییر و شکستن الگو های رفتاری و احساسی در کوتاه مدت نمیشه قطعا کسانی که اکثر اوقات زندگیشون رو تفننی زندگی کردن نظر منفی میزارن برای تغییر الگوی رفتاری احساسی در کوتاه مدت مانند فوبیا و ترس های قوی باید از روش های تداعی های عصبی مانند nac و nlp استفاده کنید.

5

این کتاب اولش برام خیلی برام جالب نبود.ولی در وسط کتاب یه جمله خواندم که تاثیر خیلی عمیقی در زندگی ام گذاشت.و حس عالی به من داد.و تا الان تاثیر گذار بوده است.این کتاب رسالتش را برای من انجام داد.پشیمون نیستم که خوندمش. ممنون فیدیبو

5

واقعا که بهترین بوده این کتاب.وقتی استیو هاروی گفت که خوندم این کتاب رو من هم مشتاق شدم بخونمش برا همین دانلود کردم .واقعا عجیب و حقیقت محضه .این کتاب رو با ایمان قلبی مطالعه کنید و به جمله جمله ش عمل کنی واقعا تاثیر خوبی توی زندگی میزاره

4

مطالب کتاب خوب است، اما متاسفانه فرمت کتاب مشکل دارد و این موضوع مطالعه کتاب را مشکل میکند. من با بقیه کتابهای فیدیبو این مشکل را نداشتم. کتاب مدام به صفحه آخر میپرد و خط ان بسیار ریز است

5

راستش کتاب خوبیه و اگه دنبال راه های موفقیت باشید میتونه بهتون کمک کنه چند تا عامل موثر رو معرفی کرده من چون خودم به این سبک کتاب علاقه دارم و خیی مطالعه در این باره دارم حس میکنم که ۵ ستاره لیاقت این کتاب رو داره

نمایش 77 نقد دیگر
4.2
(430)
پربار 🌳 (3)
8,000
٪50
4,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
قدرت و فکر مثبت
٪50
قدرت و فکر مثبت
نورمن وینسنت پیل
سپید
4.2
(430)
پربار 🌳 (3)
8,000
٪50
4,000
تومان