فیدیبو نماینده قانونی آریاگهر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب پرسش و پاسخ در مشاوره‌ی قبل از ازدواج

نسخه الکترونیک کتاب پرسش و پاسخ در مشاوره‌ی قبل از ازدواج به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب پرسش و پاسخ در مشاوره‌ی قبل از ازدواج

زدواج یکی از مهم‌ترین تصمیم‌ها و به عبارتی شاید مهم‌ترین تصمیمی است که هر فرد ممکن است در زندگی خود بگیرد و از این رو باید کاملاً آگاهانه و عاقلانه باشد.
یک ازدواج موفق می‌تواند فرد را از نظر اجتماعی، اقتصادی، عاطفی، جنسی، جسمی و ذهنی و حتی مذهبی به کمال برساند و برعکس یک ازدواج ناموفق می‌تواند هم به فرد و هم به خانواده‌ی او و هم به طرف مقابل و هم به خانواده‌ی طرف مقابل از لحاظ تمامی جنبه‌های اشاره شده به شدت آسیب برساند و برای همین است که می‌گوییم ازدواج نکردن بهتر است تا ازدواج نامناسب کردن.
دلیل نگارش این کتاب پاسخ‌گویی فشرده و کوتاه به پرسش‌هایی است که برای هر فرد قبل از تصمیم‌گیری به ازدواج و یا انتخاب همسر پیش خواهد آمد. متأسفانه بسیاری از مردم، نه فقط برای ازدواج، بلکه درباره‌ی دیگر ارکان زندگی خود نیز فکر نمی‌کنند و چشم بسته تصمیم به انجام عملی می‌گیرند. یکی دیگر از هدف‌های این کتاب این است که حداقل تفکر درباره‌ی انتخاب همسر را رواج دهد. همچنین تأکیدی است بر لزوم مشاوره‌ی قبل از ازدواج برای انتخابی آگاهانه و تشویق مسئولان برای اجباری کردن مشاوره‌ی قبل از ازدواج.


  • ناشر: آریاگهر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.5 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب پرسش و پاسخ در مشاوره‌ی قبل از ازدواج در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب پرسش و پاسخ در مشاوره‌ی قبل از ازدواج

بدک نبود
در 5 روز پیش توسط
کتاب خوبیه برای آشنایی کلی با موضوعات اصلی و اساسی
در 7 روز پیش توسط
نکته خوب این کتاب اینه که اضافه گویی های بیهوده نداره و از وسط های کتاب که پرسش و پاسخ ها شروع میشه کتاب جذاب میشه.پاسخ ها بهتر ازین هم میتونست باشه و توضیح بهتری داشته باشه. گاهی اوقات صرف گفتن مراجعه به متخصص و مشاوره پاسخ رو تمام میکنه. ادم به خوبی با طرح بعضی سوال ها به فکر فرو میره و این میتونه مفید باشه. در کل میشه گفت این کتاب اصول ابتدایی ازدواج رو بیان میکنه و برای شروع به خواندن و چارچوب اولیه مباحث ازدواج میتونه مفید باشه.
در 5 ماه پیش توسط
صرفا کلیات رو مطرح کرده و تعاریف رو بیان میکنه. برای جزییات میگه برید پیش مشاور. بنظرم برای دسته بندی کلی خوبه ولی کافی نیست.
در 7 ماه پیش توسط
خوبه بدرد بخور و کامل بود
در 8 ماه پیش توسط