فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب تاریخ خلیج فارس از قدیم ترین دوران تاکنون

کتاب تاریخ خلیج فارس از قدیم ترین دوران تاکنون

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تاریخ خلیج فارس از قدیم ترین دوران تاکنون

کتاب حاضر کتابی است درباره پهنه آبیِ «خلیج همیشه پارس» و متشکل از مقالاتی است به قلم نویسندگانی چون تی. پاتس، ویتکم، تورج دریایی، محمدباقر وثوقی، گری سیک و دیگر بزرگانی که نام آن‌ها از پیش رو داشتن اثری گرانسنگ خبر می‌دهد. نویسندگان این مقالات مقاطع تاریخی گوناگون و نیز موضوعات مختلف جامعه‌شناختی را موضوع بررسی قرار داده‌اند، چیزی که خود مایه جذابیت بیشتر این اثر شده است و در این سطور می‌توان همگام با ماهیگیران باستانی به دریا رفت، نظاره‌گر باج‌ستانی شهریاران آشوری شد، از دودِ کوره‌های سفال‌پزی به سرفه افتاد، همدوش بازرگانان ساسانی دریاها را پیمود، به همراه سندباد افسانه‌ای سرزمین‌های ناشناخته را درنوردید، با دیدن گرگ‌های انسان‌نما به چاره‌اندیشی پرداخت یا پای روایت‌های پژوهشگری پرتغالی درباره بیدادگری‌های نیاکانش در جزیره هرمز نشست و از مدارای جهان با دیوی به نام صدام به حیرت افتاد: انبوهی از اطلاعات در زمینه‌های گوناگون که، همسان عالمانه بودن، تازه و بکر نیز هستند، چندان که به‌سختی می‌توان اثر دیگری در این باب و این‌گونه پرمحتوا یافت.

ادامه...

مشخصات کتاب تاریخ خلیج فارس از قدیم ترین دوران تاکنون

بخشی از کتاب تاریخ خلیج فارس از قدیم ترین دوران تاکنون

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

من این کتاب رو خریداری کردم ولی به کتابهای من اضافه نشد. توی اپلیکیشن هم پیام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد! من فکر می کردم فیدیبو حرفه ایه... متاسف شدم.
در ۵ ماه پیش توسط mam...edi ( | )