فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کلید آموزش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب کلید اینستاگرام
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب کلید اینستاگرام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب کلید اینستاگرام

اینستاگرام معروف‌ترین و پرمخاطب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران است.
بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون نفر از ایرانیان در این شبکه اجتماعی عضو هستند و پرمخاطب‌ترین صفحات فارسی، بیش از دو میلیون فالوور دارد و این تعداد روز به روز در حال افزایش است.کاربرد اصلی اینستاگرام به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم و ارتباط با دیگران است.بسیاری از بازیگران،ورزشکاران و دیگر افراد معروف از طریق اینستاگرام با مخاطبانشان در ارتباط هستند. بسیاری بازیگران،ورزشکاران و دیگر افراد معروف از طریق اینستاگرام با مخاطبانشان در ارتباط هستند. بسیاری از افراد با استفاده از اینستاگرام معروف شده اند و مخاطبان بسیاری برای هنر یا کالاهایشان پیدا کرده اند.شما هم با خواندن این کتاب می‌توانید در اینستاگرام عضو شده و با دیگران در ارتباط باشید،افراد مورد علاقه خود را دنبال و از حال و روزشان با خبر باشید یا حتی هنرتان را در سطح کشور و جهان معرفی کنید.
شاید شما هم مثل بعضی از کاربران اینستاگرام با زبانی ساده،کار با اینستاگرام را در عمل و همراه با مثال به شما اموزش می‌دهد.هم‌چنین ترفندها و کارکردهای جالب این ابزار هم در فصلی جداگانه بررسی شده است.
اگر کاربر اینستاگرام هستید هم می‌توانید بخش ترفندهای اینستاگرام را مطالعه کنید و از ان استفاده‌ی بهتری داشته باشید.

ادامه...
  • ناشر انتشارات کلید آموزش
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 14.06 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۰۴ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب کلید اینستاگرام

کاملا کاربردی ومفید است
در 1 سال پیش توسط