فیدیبو نماینده قانونی انتشارات روزنه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب شناخت هنر رمان

نسخه الکترونیک کتاب شناخت هنر رمان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب شناخت هنر رمان

هر روز تعداد زیادی رمان از زیر چاپ بیرون می‌آید. کدام خوب است و کدام بد؟ قضاوت با کیست؟
در تبلیغات تلاش بر این است تا ما را متقاعد کنند که تمام رمان‌های تازه خوبند ولی به محض این که آنها را می‌خوانیم متوجه می‌شویم که بعضی خیلی خوب و بعضی خیلی بدند. با توجه به این تجربه دریافته‌ایم عده‌ای در پی منافع شخصی خود هستند، اما باز هم قوه تمییز ما در برابر تبلیغات به طور طبیعی از خود مقاومت نشان می‌دهد و نسبت به تبلیغات تردید پیدا می‌کند.
تبلیغات مسلماً در فروش رمان مؤثر است اما آیا معیار ارزشی فروش زیاد است؟ اصطلاح «پرفروش‌ترین» تغییر معنی داده است و از عبارت - «این رمان جزء ده یا پانزده رمان پرفروش است» - به صورت ارزیابی نقادانه‌ای درآمده که رمان‌ها را با توجه به نظر خوانندگان به دو دسته خوب و بد تقسیم می‌کند. در نظر عده‌ای رمان پرفروش رمان خوبی است که باید فوراً آن را خواند؛ در نظر گروهی دیگر رمان پرفروش رمانی است بازاری که تحت هر شرایطی باید از آن دوری کرد. با توجه به این که تعداد خریداران رمان نشانگر پسند عامه مردم است، می‌توان از آن استفاده کرد و درباره جامعه اطلاعاتی به دست آورد. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که تنفر ما از رمان‌های بازاری به تکبر نیانجامد. سلیقه افراد متنوع است؛ هم رمان‌های خوب و هم بد جزء پرفروش‌ترین‌ها شده‌اند. پرهیز از خواندن رمان‌های عامه‌پسند به صرف این که بعضی از آنها بدند به اندازه علاقه به خواندن همه رمان‌های عامه پسند با این فرض که حتماً خوبند، نشان از تعصبی کورکورانه است.
نقدهای روزنامه‌ها و مجله‌ها مفید است. منتقدان به ما هشدار می‌دهند تا از رمان‌هایی که بدند پرهیز کنیم و به سمت رمان‌های خوب برویم


  • ناشر: انتشارات روزنه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.04 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شناخت هنر رمان در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب شناخت هنر رمان

تعریف های مرز بندی شده و جالبی داشت . اصولا راه کاری برای نویسنده شدن وجود نداره اما قطعا آموزش هایی درباره بهتر نوشتن یا نویسنده ی بهتری شدن میتونه وجود داشته باشه که نویسنده های جوان بتونن ازش استفاده کنند.
در 2 سال پیش توسط
به درد کسایی که میخوان نویسنده بشن و دنبال فوت و فن هستند مناسب نیست اما به درد دانشجوهای ادبیات میخوره اگر میخوان به تکالیفشون در مورد نقد و رمان و این قبیل برسن خوبه بدک نیس
در 2 سال پیش توسط