Loading

چند لحظه ...
کتاب خواب‌های گمشده

کتاب خواب‌های گمشده

نسخه الکترونیک کتاب خواب‌های گمشده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۵۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب خواب‌های گمشده

«زنگ زده بودم به مادر و گفته بودم مامان، خواب وحشتناكی ديده‌ام! خواب ديدم شما مردين و از مرگتون دو سال گذشته، خونه رو هم فروختيم و... مادر پای تلفن خنديده بود. گفته بودم مامان، خدا را شكر كه خواب بودم، از خواب پريده بودم! كابوس سر جايش بود!» خواب‌ها ادامه دارد و گاه حضوری از خوابی در خوابی، خواب‌هايی ديگر. نادو، احضاركننده بر خواب رفته‌ها و از آن برخاسته‌هاست يا احضار شده بر خوابی ديگر؟ اكنون او نيز غايب است. كسی آيا خواب او را می‌بيند؟

ادامه...

مشخصات کتاب خواب‌های گمشده

بخشی از کتاب خواب‌های گمشده

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خواب‌های گمشده

انگیزه اولیه ام از شروع کردن چنین کتابی ادامه یک برنامه مطالعاتی مختصر بود تا داستانهای معاصر از نویسندگان جدیدی بخوانم که نامی برای خودشان دست و پا کرده اند؛ تا به نوعی شاید پیوندی فکری داشته باشم با ذهنیت هم نسلانی که دستی بر قلم دارند. این دومین مجموعه داستانی بود که حالتی به هم پیوسته داشت و در چتد روز اخیر می خواندم. متاسفانه بیشتر از اینکه با شخصیت پردازی و روایتی گیرا و خط داستانی مشخص روبرو باشیم با درونیات نویسنده سروکار داریم که گاهی حتی وبلاگ گونه می نماید. به نظرم نویسنده انسان باهوشی است اما نوشتن تکنیک های خودش را دارد و این را کلاسیک ها به خوبی نشان داده اند. شاید اگر عادت ترک مطالعه کتاب ها را داشتم در نیمه رها میکردم. اما جدا از نداشتن چنین عادتی نکته خوبی که موجب شد کتاب را تا انتها ادامه دهم اندکی افزایش گیرایی در بخشهای پایانی روایت بود که حس خوبی از جنس خانواده میداد. حسی که فقدان یک احساس جمع گرایانه بی نظیر را القا میکرد که در بخشهایی از داستان ترسیم شده و در نهایت خواننده را با حس تلخ فقدانش تنها میگذارد تا اهمیت چنین دریافتی را مزمزه کند. شاید هم این ادراکی شخصی است و بر مبنای تجربیات فردی در هر زندگی معنی متفاوتی دارد. اما این تجربه برای من نقطه عطف مطالعه بود.
در ۴ سال پیش توسط امین ( | )