دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب سوگواری برای شوالیه‌ها فیدی‌پلاس

کتاب سوگواری برای شوالیه‌ها

نسخه الکترونیک کتاب سوگواری برای شوالیه‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب سوگواری برای شوالیه‌ها

رای دیدن آنچه در پیشارو بود ناچار خم شدم تا قامت‌رس سگ‌ها و از میان مهِ پاره‌شده کاشفیِ سیاستمدار را دیدم که تا سینه در آب فرورفته بود و با یک مرد دیگر که آرنجش را بر یک کنده شناور تکیه داده بود صحبت می‌کرد. این دیگر چه خرق عادتی بود. در این سرما در این برکه چه می‌کردند؟ دویدم و همزمان با سگ‌ها به ساحل رسیدم و کاشفی را صدا زدم. کاشفی برگشت و برایم دست تکان داد. گفت: «به ما ملحق شو جوان. معرفی می‌کنم. آقای حسن وثوق‌الدوله.» وثوق‌الدوله کنده را به زیر این آرنج داد و در تکمیل معرفی کاشفی با اشاره به خودش و به‌طعنه گفت: «فرزند خلف همان اعلیحضرتی که دیدید.» من دست به سینه‌ام بردم و برای وثوق‌الدوله ادای احترام کردم. بعد رو به کاشفی گفتم: «می‌ترسم سینه‌پهلو کنید حاج‌آقا.» کاشفی خندید. «نگران نباش. هر سه این جمع سه‌نفره آن زبانه‌ها را دیده‌ایم. سرما دیگر کارگر نیست. لخت شو بیا تو.»

ادامه...

مشخصات کتاب سوگواری برای شوالیه‌ها

بخشی از کتاب سوگواری برای شوالیه‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب سوگواری برای شوالیه‌ها

چقدر خوب چقدر خوب که این همه داستان تو در تو.تخیل و واقعیت ولی چه حیف که پایان اینقدر ناگهانی بود بی هیچ پایان بندی.اگر هم قرار بود نشانه های توی داستان جمع بندی ای بدن باید بگم اصلا این اتفاق نمی افتاد. من هنوزم فکر میکنم این کتاب ناقصه،صفحات اخرش توی نرم افزار لود نشده ...یعنی تا این حد ناتمامه. بیش اندازه موقع خوندن یاد مدل داستان ها و روایت کردن های اورهان پاموک می افتادم.
در ۴ سال پیش توسط هانیه علیزاده ( | )
از خواندنش پشیمان نمی‌شوید، ولی داستان همان‌طور که پیش می‌رود، هم از نظر محتوا و هم فرم ارائه افت می‌کند.
در ۴ سال پیش توسط احمد ح. ( | )
مرتضی اصولا رمان نویس است ... ولی داستان های خیلی عالی هم دارد... بخصوص توی مجموعه ی گیسوف...
در ۴ سال پیش توسط فرزدق مقدسی (اسدی) ( | )
نثر داستانها خوبند ولی داستانها به نتیجه مشخصی نمیرسند و یک دفعه رها میشوند
در ۶ سال پیش توسط علی بیتاژیان ( | )