دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۳۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب استنفورد ۶۸ ... اعتماد فیدی‌پلاس

کتاب استنفورد ۶۸ ... اعتماد

نسخه الکترونیک کتاب استنفورد ۶۸ ... اعتماد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب استنفورد ۶۸ ... اعتماد

بسیاری از کسانی که در ایران به نحوی از انحا کار فلسفی میکنند و با فضای مجازی اینترنت نیز بیگانه نیستند نام دانشنامه فلسفه استنفورد را شنیده اند و چه بسا از این مجموعه کم نطیر بهره برده باشند.کتابی که در دست دارید حاصل طرحی برای ترجمه و انشار گزیده ای از مدخل های این دانشنامه است با هدف گستردن دامنه تاثیر آن و فراهم کرد امکان دسترسی هر چه بیشتر خوانندگان فارسی زبان به مقالات راهگشایی در این مجموعه آمده است.با توجه به ویژگی های دانشنامه فلسفه استنفورد شاید بیراه نباشد که بگوییم برای کسی که میخواهد برای اولین بار با مسئله یا مبحثی در فلسفه آشنا شود یا شناخت بهتری از آن حاصل کند.یکی از گزینه های مناسب این است که کار را با خواندن مدخل های مربوط به آن در این دانشنامه آغاز کند.

ادامه...

مشخصات کتاب استنفورد ۶۸ ... اعتماد

نظرات کاربران درباره کتاب استنفورد ۶۸ ... اعتماد

با وجود تلاشی که مترجم داشته است، متاسفانه در برخی جاها ترجمه روان نیست. البته بخشی از این عدم روانی، به خود موضوع و پیچیدگی آن مربوط است. در کل معتقدم کتاب، دید نسبتا جامعی در خصوص اندیشه‌های مرتبط با موضوع "اعتماد" ارائه می‌دهد.
در ۴ سال پیش توسط حامد عبدی ( | )
متاسفانه ترجمه خیلی دلچسب نیست ولی در کل قابل قبوله
در ۱۰ ماه پیش توسط 919...249 ( | )