فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب نیستان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب بعضی زن‌ها
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب بعضی زن‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب بعضی زن‌ها

کتاب «بعضی زن‌ها» مجموعه داستانهای برگزیده جایزه اُ هنری در سال ۲۰۱۰ است.
این مجموعه شامل ۱۰ داستان است، «آن آوازهای گاوچرانی قدیمی» اثر آنی پرولکس، «کنارم باش» اثر وندل بری، «تا گوسفندان در امان بچرند» از جس رو، «پل» اثر دانیل آلارکن، «مردی که لوس شد» از
دانیال معین‌الدین، «آه، مرگ» اثر جیمز لس‌دان، «در دل دره تنگ» اثر ران رش، «داستان‌های ریزه میزه» اثر جان ادگار وایدمن، «بعضی زن‌ها» از آلیس مونرو و «بخشودگی» اثر لور سیگال عنوان داستان‌‌های این مجموعه هستند.
ناشر در توضیح کتاب گفته است: «سردبیر این جایزه (جایزه‌‎ی ا. هنری) در مقدمه‌ی این کتاب با تاکید بر این مسئله و نیز کشف و شهودی خواندن نگارش داستان به ویژه داستان کوتاه، تاکید کرده است که آثار حاضر در این مجموعه چه از نگاه داوران و چه مولفان آن‌ها، هرگز مدعی کامل‌بودن و کنترل‌شدن تمامی مختصات یک داستان طراز اول را نداشته و ندارند اما از منظر تلاش نویسندگان برای سفر در دنیاهای تازه و کشف آنها آثاری قابل‌اعتنا و قابل‌تامل به شمار می‌روند که می‌تواند تلنگری در مخاطبان و علاقه‌مندان به متفاوت‌دیدن زندگی در سراسر دنیا وارد کند. در این مجموعه از منظر تنوع موضوعی می‌توان به داستان‌های متفاوتی برخورد. از بازآفرینی داستانی رویای زندگی در سرزمین‌های بکر و دست‌نخورده‌ای که تنها در افسانه‌ها می‌توان سراغی از آن‌ها گرفت تا رابطه‌ی متقابل انسان و طبیعت و مخاطرات هر دوی آن‌ها با یکدیگر. ران رش و جیمز لش دان از جمله نویسندگانی هستند که با چنین رویکردی در زمره صاحبان اثر در این کتاب قرار دارند».

ادامه...
  • ناشر انتشارات کتاب نیستان
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.16 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۴۳ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب بعضی زن‌ها