دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب شاعران متقدم

کتاب شاعران متقدم

نسخه الکترونیک کتاب شاعران متقدم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب شاعران متقدم

تدوین و تکمیل تاریخ ادبیات پراکنده و زنده کردن آثار و افکار هنرمندان فکری و ادبی مناطق دور و نزدیک کشور، ما را با مشکلات، خواست ها، آرزوها، رنج ها، شکست ها و کامیابی های آنان آشنا می سازد و در نهایت جامعه را به نوعی خودشناسی فرهنگی و ملی نزدیک می کند. در نتیجه، این شناخت می تواند عصای دست مردم بویژه نوجوانان و جوانان، سرمایه ی بازشناسی هویت فرهنگی و خودباوری و آشنایی با خوب و بد زندگی باشد. به طور قطع و مسلم، یکی از عالی ترین مظاهر فکر و فرهنگ یک جامعه، آثار منظوم و سروده های شاعران است که تفکرات فردی و تجربیات دسته جمعی مردم در دوران های مختلف را در دل خود نگه داشته است. بررسی آثار فکری و تجربه های فرهنگی و رویدادهای سیاسی، اجتماعی، تاریخی می تواند مردم را با اوج و حضیض فرهنگی جامعه آشنا سازد تا از آن به عنوان تجربه های بشری، برای رویارویی با مصائب و مضایق مسیر زندگی بهره برداری نمایند. حفظ هویت فرهنگی، پایداری سیاسی و نفوذ فرهنگ و ادبیات هر کشوری در پهنه ی جهان امروز به شناخت مظاهر فرهنگی، باز آفرینی و ارائه ی هنرمندانه ی آنها در جامعه نیاز دارد تا دولت ها با تکیه بر آنها بتوانند به حرکت های فکری و فرهنگی موجود، جهت و سرعت بدهند. این اثر، تلاش اندک و مختصر صاحب قلم در حد بضاعت علمی و توان و تشخیص او برای کمک به تکمیل تاریخ ادبیات منطقه و در نهایت تاریخ ادبیات ایران عزیز است.

ادامه...

مشخصات کتاب شاعران متقدم

  • ناشر نشر فکربکر
  • تاریخ نشر ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.49 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۳۵ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب شاعران متقدم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شاعران متقدم