فیدیبو نماینده قانونی نشر و تحقیقات ذکر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب پنج گام برای داشتن تغذیه سالم

کتاب پنج گام برای داشتن تغذیه سالم

نسخه الکترونیک کتاب پنج گام برای داشتن تغذیه سالم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب پنج گام برای داشتن تغذیه سالم

غذاها بدن، ذهن، خُلق و خو و روح ما را تغذیه می‌کنند. انسان از خوردن غذاها لذت می‌برد. انواع مختلف غذاها مثل غذاهای دریایی (غذاهای مملو از پروتئین حیوانی و فاقد کربوهیدرات) طرفداران زیادی دارند. بسیاری از مردم غذاهای مختلفی را مصرف می‌کنند. شناختن منابع غذایی‌ای که روزانه مصرف می‌کنیم، حائز اهمیت است. آیا از کیفیت غذایی آن‌ها آگاهیم؟

ادامه...

بخشی از کتاب پنج گام برای داشتن تغذیه سالم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:شناختن غذایی که می خوریم، لذت بخش است. آدمی دوست دارد بداند چه نوع غذاهایی برای او مفید و سازگار است.
درباره ی چربی ها، کلسترول بالا، کربوهیدرات ها و پروتئین ها زیاد سخن گفته اند. واقعاً آن ها چه اند؟ شناختن تک تک غذاها مهم است. در صورتی که با غذایمان آشنا باشیم، تصمیم می گیریم که بدن ما واقعاً به چه چیزهایی نیاز دارد. در سن و سال ما چه نوع غذاهایی مناسبت تر است و از چه نوع غذاهایی باید کمتر مصرف کنیم. بررسی و تصمیم گیری راجع به غذایی که باید بخوریم، به ما شادی می دهد.درباره ی نویسندهدکتر آنجلی آرورا کار خود را از دانشکده ی پزشکی هاردینگ و بیمارستان راسی کی دهلی نو شروع کرد. با علاقه ای که به لیپیدها و پزشکی قلب داشت، در سال ۱۹۳۳ مشاور موسسه ی قلب اسکورت شد و به مرکز تحقیقات دهلی نو پیوست. او هفت سال در درمانگاه هیپرلیپدی فعالیت و مدیریت کرد. دکتر آرورا اخیراً مشاور بخش قلب شناسی در بیمارستان سرکانگ رم شده است و در آن جا کار می کند. ایشان به طب پیشگیری علاقه مند است و روی بیماری هایی تاکید دارد که به نحوه ی زندگی مربوط می شوند. در عین حال، مدیریت درمانگاه هیپرلیپدی و آترواسکروزیس را نیز به عهده دارد. او در انجمن های زیادی عضو است و هم چنین عضو فعال جامعه ی آترواسکروزیس و زرام بوسیس جنوب شرق آسیاست.

نظرات کاربران درباره کتاب پنج گام برای داشتن تغذیه سالم

عالیییه
در 1 سال پیش توسط esh...lem
????
در 2 سال پیش توسط iat...600
سلام دوستان لدفا هرکس خریده بگه مفیده بوده یا خیر من رشتم تربیت بدنیه ب شدت نیاز ب کتاب های آناتومی و تغذیه دارم و نمیخوام به دانشگاه اکتفا کنم اما نمونه هایب ک گذاشتن قدرتی برای تصمیم گیری نمیده چون یا ۲۵ صفحه تقدیره و یا انقد کیفتش پایینه نمونه ک آدم متوجه نمیشه ک آیا کتاب مورد نظرش هم همین کیفته و خب آدم ریسک نمیکنه رو پولش ممنون میشم راهنماییم کنید
در 4 ماه پیش توسط بهار ?