دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب دانشجو باید سیب‌زمینی نباشد فیدی‌پلاس

کتاب دانشجو باید سیب‌زمینی نباشد
توصیه‌هایی برای دانشجویان و دانشجو نمایان

نسخه الکترونیک کتاب دانشجو باید سیب‌زمینی نباشد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب دانشجو باید سیب‌زمینی نباشد

ایران مرکز استعداد است؛ مربوط به حالا هم نیست. اصلاً در تاریخ و در همه‌ی تحولات اوضاع و جریانات فکری، مگر چند نفر آدم مثل ابن‌سینا ممکن است دربیاید؟ فرض کنید که در هر هزار سال، ده نفر از این‌ها درمی‌آید. در این هزار سال آخر، اکثر این ده نفر ـ امثال ابن‌سیناها، فارابی‌ها، خوارزمی‌ها و رازی‌ها ـ از ایران هستند. این‌ها پایه‌گذاران اساسی دانش بشریتند.۵ بنده چند سال است که مرتّب فریاد می‌کشم: «استعداد ایرانی»؛ البته حالا بسیاری معتقدند که ایرانی مستعدّ است؛ والّا در سابق همین را هم انکار می‌کردند و می‌گفتند: «از ایرانی کاری برنمی‌آید؛ از ایرانی قطع امید باید کرد.» این‌گونه به ذهن‌ها القاء می‌کردند. بنده توقّعم از جامعه‌ی علمی کشور این است که تا پنجاه سال دیگر صادرکننده‌ی علم به دنیا باشیم و این امری است که محال نیست. الآن شما به خودتان مراجعه کنید؛ اگر دیدید که این حرف به‌نظرتان ناممکن و محال می‌آید، بدانید که هنوز آن فرهنگ تحمیلی در ذهنتان هست که بگویند: شما نمی‌توانید، عرضه ندارید. این فرهنگ تحمیلی را باید بزداییم؛ باید باور کنیم که کاملاً ممکن است.

ادامه...

مشخصات کتاب دانشجو باید سیب‌زمینی نباشد

بخشی از کتاب دانشجو باید سیب‌زمینی نباشد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دانشجو باید سیب‌زمینی نباشد

تمدن و علم امروزی مدیون دانشمندان ایرانیه.از اعداد انگلیسی ک خالقش خوارزمی بوده بگیر تا....
در ۶ سال پیش توسط z.m...eni ( | )
کتاب شیرینیه..
در ۴ سال پیش توسط sab...gut ( | )
نظری ندارم
در ۵ سال پیش توسط سید مهدی قبله ( | )
چه خوب که خلاصه ای از کتاب هست و آدم می تونه بفهمه این کتاب ارزش خوندن نداره. نویسنده اگر تو گینه بیسائو بود به واسطه اینکه اسم دانشمندای اون کشور رو ببشتر از بقیه جاها شنیده بود فک می کرد گینه بیسائو مهد علم و اندیشه است.
در ۶ سال پیش توسط sad...ify ( | )