دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب جامعه‌شناسی ريسك فیدی‌پلاس

کتاب جامعه‌شناسی ريسك
ریسک، سیاست اجتماعی و رفاه

نسخه الکترونیک کتاب جامعه‌شناسی ريسك به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب جامعه‌شناسی ريسك

در سالهای اخیر، ریسک به جنبه مرکزی تحلیل‌ها در یک گستره بزرگ رشته‌های علوم اجتماعی تبدیل شده است. اهمیت مطالعه حاضر‌ هازل کمشال در رابطه‌ای است که او بین ریسک و بازسازی شکل رفاه اجتماعی تشخیص داده است. فصل اول کتاب او که از بیشتر آثار تئوری جاری گرفته شده، مقدمه‌ای با ساختار خوب را در مورد جامعه ریسک‌پذیر و نگاهی کلی بر مفاهیم آن در سیاست اجتماعی، ار‌ائه می‌دهد. بحث ویژه او این است که ریسک یک نیاز جایگزین است به عنوان اصل مرکزی تشکیل سیاست اجتماعی و توزیع رفاه اجتماعی. او بحث خود را در فصل‌های بعدی در رابطه با بخش‌های متعدد رفاه اجتماعی مانند: سلامت، حفاظت از کودکان، مراقبت از افراد مسن، و فراهم کردن سلامت روانی تشریح می‌کند، و در این فصول او «قرار گرفتن اکثریت استفاده‌کنندگان از سلامت روانی را که از طریق انزوای اجتماعی، نادیده شدن و فراموش شدن در معرض ریسک هستند» را با «مقررات شدید و نظارت بر یک اقلیت با ریسک بالا که فرضاً تهدید مهمی بر امنیت عمومی دارند» مقایسه می‌کند.

ادامه...

مشخصات کتاب جامعه‌شناسی ريسك

بخشی از کتاب جامعه‌شناسی ريسك

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب جامعه‌شناسی ريسك

ترجمه ای فوق العاده بد/شاید اصلا مترجم نمیداند معانی کلمات چیست؟فکر کردم گوگل ترانسلیت کرده
در ۵ ماه پیش توسط had...gan ( | )