دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب راه‌های مبارزه با سموم میکروبی روده‌ها فیدی‌پلاس

کتاب راه‌های مبارزه با سموم میکروبی روده‌ها
در غرب و اسلام

نسخه الکترونیک کتاب راه‌های مبارزه با سموم میکروبی روده‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب راه‌های مبارزه با سموم میکروبی روده‌ها

گرچه این کتاب برای کلیه انسان‌هایی که عضوی به نام «روده» در بدن دارند نوشته شده اما باید گفت که در اصل بیش از همه برای تنویر فکری و ارشاد سه گروه مهم به رشته تحریر درآمده است: اول- ملل غرب و متمدنین و کشورهای غیراسلامی که تمدن‌شان از علم و تکنولوژی به حد کافی غنی ولی برعکس متأسفانه از آئین بهزیستی صحیح فقیر بوده و هم به عللی از دستورات بهداشتی و آئین وسیع بهزیستی اسلام بی‌اطلاع مانده‌اند (یا بدان دسترسی ندارند). دوم- غرب‌زدگان یا مستفرنگ‌ها یا فرنگی‌مآب‌های فریب‌خورده شرقی (به خصوص ایرانی) که از غایت احساس خفت و حقارت و بی‌شخصیتی در خود تحت تأثیر شخصیت کاذب ملل غرب قرار گرفته و خود را در بست و چشم و گوش بسته، در اختیار تمدن نابالغ غرب قرار داده‌اند و در غایت مراتب حمق و باهت تصور می‌کنند که از سایر هموطنان خود جلوتر و برترند(حال آن که نمی‌دانند خود به علت این خفت و خواری و بی‌شخصیتی در نظر دیگران ارج و مقامی ندارند.) سوم- برای مسلمانان بی‌خبر از ارزش تعالیم آسمانی اسلام به علت غرق در نعمت هدایت بودن، فرصت و یا حوصله تأمل و تعمق در کیش و آئین مقدس آسمانی خود نداشته و از روی غفلت وجهالت به مانند بازرگانان ساده‌لوحی که از موجودی و سرمایه خود بی‌خبر و در روی گنجی عظیم گرسنه خفته است، خود را محتاج و نیازمند غیرتصور کرده و در مراتب کمال استغناء ممکنه، در تمام شئون زندگی بی‌جهت دست نیاز به سوی فرهنگ و تمدنی فاقد آئین بهزیستی دراز می‌کنند!

ادامه...

مشخصات کتاب راه‌های مبارزه با سموم میکروبی روده‌ها

بخشی از کتاب راه‌های مبارزه با سموم میکروبی روده‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب راه‌های مبارزه با سموم میکروبی روده‌ها