فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بهمن‌برنا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب حقایقی درباره تجاوز جنسی

کتاب حقایقی درباره تجاوز جنسی

نسخه الکترونیک کتاب حقایقی درباره تجاوز جنسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب حقایقی درباره تجاوز جنسی

کتاب حاضر که مخاطبان آن بیشتر نوجوانان و جوانانند، درصدد است تا به زبانی ساده، به تعریف و طبقه‌بندی انواع تجاوز پرداخته و برای هر مورد راه‌هایی را برای پیشگیری ارائه دهد، تا بدین وسیله فضایی امن‌تر در خانواده‌، مدارس، سازمان‌ها وکل جامعه ایجاد گردد. از آنجاییکه خلاء وجود چنین کتابی در ایران احساس می‌شد، تصمیم به ترجمه این کتاب گرفته شد. کتاب حاضر برمبنای آمارهای کشور آمریکا و تعاریف قانونی آن کشور از مسأله تجاوز نگاشته شده و حاوی نکات بسیار مفید وسودمندی در مورد ابعاد مختلف این مسأله و راهکارهای جلوگیری از آن است. برخی اشکال تجاوز و تعاریف قانونی که در این کتاب آمده با فرهنگ اسلامی و حقوقی ایران سازگاری ندارد، ولی گذشته از این موارد، سایر موضوعات مطرح شده دارای نکات جالب توجهی برای افراد جامعه و پژوهشگران می‌باشد. با مطالعه این کتاب می‌توان پی برد که اقداماتی صورت پذیرفته که منجر به کاهش چشمگیر آمار تجاوز در آمریکا شده و این موضوع را از هاله ابهام وسربستگی خارج نموده است. اقدامات صورت گرفته در ایالات متحده می‌تواند سرمشقی برای جامعه ما باشد تا متخصصان، مشاوران و پژوهشگران بتوانند این اقدامات را با توجه به شرایط خاص عقیدتی، فرهنگی و ارزشی ایران بومی کرده و خود محتوا و راهکارهای تازه‌ای را که با شرایط جامعه ایران منطبق باشد، بر آن بیفزایند.

ادامه...

بخشی از کتاب حقایقی درباره تجاوز جنسی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

این کتاب میتواند ازراه گشا خوبی باشد تا مردم از خودشان وجامعه در برابر تجاوز جنسی اگاهی بیشتری پیدا کنند
در 2 سال پیش توسط علی مونده نت
خیلی مفید بود
در 5 ماه پیش توسط مرضیه خالدی