دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب جامعه‌شناسی مواد مخدر فیدی‌پلاس

کتاب جامعه‌شناسی مواد مخدر

نسخه الکترونیک کتاب جامعه‌شناسی مواد مخدر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب جامعه‌شناسی مواد مخدر

مصرف مواد روانگردان، مشهور به مواد مخدر که از نظر حقوقی به مثابه تخدیر کننده طبقه بندی شده کنشی اجتماعی است. مصرف موادی که بطور رایج مواد مخدر نامیده می‌شود(هروئین ،کوکائین و غیره) در غرب در سدهی نوزدهم گسترش پیدا کرده و به نحو انبوهی از سال ۱۹۵۰ انتشار یافته است. این تجربه ی رایج اجتماعی در بیشتر مواقع سرگرم کننده، تفریحی و در موقعیت های خاصی صورت گرفته است، اما تعدادی از مصرف کنندگان به طور منظم و گاهی اجباری به این عمل مبادرت می ورزند. عوامل تعیین کننده ی این مصرف انبوه مواد مخدر در سال های اخیر کدام هستند؟ رفتار فردی که این تجربه را ادامه می دهد و اغلب نیز تمایل دارد آن را ترک کند چگونه می فهمیم؟ فرایندهای اجتماعی و سیاسی موجود در طبقه بندی برخی مواد تخدیر کننده کدام هستند؟ جامعه شناسی می کوشد به این پرسش ها پاسخ دهد...

ادامه...

مشخصات کتاب جامعه‌شناسی مواد مخدر

بخشی از کتاب جامعه‌شناسی مواد مخدر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب جامعه‌شناسی مواد مخدر

فایل صوتی هم داره
در ۲ سال پیش توسط ran...our ( | )