فیدیبو نماینده قانونی انتشارات امیدفردا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب پيام‌های سياسی، اجتماعی و تاريخی آدولف هيتلر

کتاب پيام‌های سياسی، اجتماعی و تاريخی آدولف هيتلر

نسخه الکترونیک کتاب پيام‌های سياسی، اجتماعی و تاريخی آدولف هيتلر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب پيام‌های سياسی، اجتماعی و تاريخی آدولف هيتلر

سخن که از دهان درآید یا انسان را متأثر و منقلب می‌سازد و یا به انسان شادکامی و آرامش خاطر می‌بخشد و چه‌جالب «آلفونس کار»، در این‌باره می‌گوید: هیچ سخنی نیست که به نوعی در شنونده تأثیر نکند؛ حتی اگر این سخنان از آدولف هیتلر، روشن‌کننده‌ی جنگ جهانی دوم باشد، که این جنگ ۶ ساله‌ی خانمان‌سوز، ۵۵ میلیون کشته و میلیاردها دلار خسارات برجای گذارد. گرسنگی و فقر در این شهر (وین) از جمله دوستان باوفایی بودند که یک لحظه مرا تنها نمی‌گذاشتند. خدا می‌داند هر کتابی که برای مطالعه و تمرینِ نقاشی می‌خریدم، با چه زحمتی پول آن تهیه می‌شد و در مقابل آن ناچار بودم از خریدن مایحتاج ضروری خودداری نمایم و این خود یکی از صحنه‌های نبرد من با زندگی به شمار می‌آید.

ادامه...

بخشی از کتاب پيام‌های سياسی، اجتماعی و تاريخی آدولف هيتلر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

به بهانه پیشگفتار

سیاست باتلاقی است که هر کس در آن پاگذاشت، در آن غرق خواهد شد!

(کاردینال ریشلیو)

سخن که از دهان درآید یا انسان را متاثر و منقلب می سازد و یا به انسان شادکامی و آرامش خاطر می بخشد و چه جالب «آلفونس کار»، در این باره می گوید:
هیچ سخنی نیست که به نوعی در شنونده تاثیر نکند؛ حتی اگر این سخنان از آدولف هیتلر، روشن کننده ی جنگ جهانی دوم باشد، که این جنگ ۶ ساله ی خانمان سوز، ۵۵ میلیون کشته و میلیاردها دلار خسارات برجای گذارد.
گرسنگی و فقر در این شهر (وین) از جمله دوستان باوفایی بودند که یک لحظه مرا تنها نمی گذاشتند.
خدا می داند هر کتابی که برای مطالعه و تمرینِ نقاشی می خریدم، با چه زحمتی پول آن تهیه می شد و در مقابل آن ناچار بودم از خریدن مایحتاج ضروری خودداری نمایم و این خود یکی از صحنه های نبرد من با زندگی به شمار می آید.
***

در دوران کودکی خودم را عادت داده بودم آنچه را که می خوانم، به خاطر بسپارم و از آن نتیجه بگیرم.
و چون هوش و استعدادم فوق العاده بود (این چیزی بود که دیگران هم می گفتند) انگیزه ی هر کار و نتیجه ی بحران های سیاسی را خوب درک می کردم و به همین جهت بعدها توانستم از تجربیاتِ خود، بهره برداری کنم.
***
همانطور که یک زنِ ناتوان، در هر وضع و مقام، احتیاج به پشتیبانی و حمایت شوهرش دارد، به همان نسبت یک ملت هم مانند زن ناتوانی است که بایستی دارای یک رهبر با فلسفه زندگی باشد تا بتواند با این فلسفه به زندگی خود ادامه دهد.
***

نظرات کاربران درباره کتاب پيام‌های سياسی، اجتماعی و تاريخی آدولف هيتلر