پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب تکیه‌گاه

کتاب تکیه‌گاه
بررسی عملكرد اكبر هاشمی رفسنجانی در نهمين و دهمين دوره انتخابات رياست

نسخه الکترونیک کتاب تکیه‌گاه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب تکیه‌گاه

جریان فتنه ۱۳۸۸ دارای ابعاد و زوایای مختلفِ آشکار و پنهانی است که برای درک نحوه‌ی شکل‌گیری آن باید به جناح‌بندی‌های سیاسی بعد از انقلاب اسلامی و مشی برخی شخصیت‌های نظام در طول دوران تصدی سمت‌های مختلف توجه نمود. از این رو تقسیم تاریخ انقلاب به پیش و پس از فتنه جهت نشان‌دادن مواضع اشخاص و جناح‌های مختلف بیراهه نیست. انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری و پیروزی آقای احمدی‌نژاد بر رقیبان بانام و نشان خود سرآغاز تنش‌ها و تحولاتی شد که اگر چه ریشه در مدیریت‌های پیشین و سالیان دور داشت، ولی تأثیر عمیقی در رفتار سیاسی شخصیت‌ها گذاشت. اکبر هاشمی رفسنجانی یکی از این افراد بود که در طول چهار سال فعالیت دولت نهم از مانع‌تراشی در برابر اقدامات دولت بازنایستاد و همه مخالفان دولت را به نوعی زیر چتر حمایت خود برد. انتخابات دوره‌ی دهم ریاست‌جمهوری عرصه‌ای برای رقابت دوباره هاشمی با احمدی‌نژاد شد اما این بار هاشمی خود در صحنه نبود ولی رقبای احمدی‌نژاد را حمایت می‌کرد که پرچم «نه احمدی‌‌نژاد» را برافراشته بودند.

ادامه...

مشخصات کتاب تکیه‌گاه

بخشی از کتاب تکیه‌گاه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تکیه‌گاه

این کتاب محشره .و یه جورایی شبیه فضای دادگاه و اعتراف میمونه...واقعا ارزش داره خوندنش
در ۴ سال پیش توسط han...shi ( | )
ظاهرا جناب روزی طلب این اوراق را هم درطلب روزی سیاه فرموده اند وگرنه برکات و خدمات دولت پاکدستان بر کسی پوشیده نیست...!!!
در ۴ سال پیش توسط امید صالحی ( | )