پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب طلوع تاریکی

کتاب طلوع تاریکی

نسخه الکترونیک کتاب طلوع تاریکی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب طلوع تاریکی

جیمی و اسکات تایلر دو قلوهای چهرده ساله نمی دانند که هستند یا از کجا آمه اند ا ما همیشه می دانسته اند نیروهای خارق العاده ای دارند. وقتی شرکت خبیث طلوع تاریکی اسکات را می دزددو جیمی را به قتل متهم می کند آنها متوجه می شوند اگر می خواهند زنده بانند باید از نیروهای شان استفاده کنند. اما جیمی هزار سال به عقب برگردانده می شود با همه قدرت هولناک پیشینیان رودررو قرارا می گیرد.

ادامه...

مشخصات کتاب طلوع تاریکی

بخشی از کتاب طلوع تاریکی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب طلوع تاریکی

اسم کتاب توی ترجمه طلوع تاریکی انتخاب شده. شاید از یه لحاظی بشه گفت انتخاب درستی بوده. داستان در مورد دو نگهبان دیگه ی دوازه به اسم های جیمی و اسکات تایلره که حالا با برگشت پیشینیان در خطرن. اونا ردگیری شدن و متیو و پدرو از اونا هیچ اطلاعی ندارن. پس اونا باید به تنهایی از خودشون مراقبت کنن تا مت و پدرو و نکسوس خودشون رو وارد ماجرا کنن. اما برای این دو برادر ماجراها به کندی می گذره. قسمت جالب کتاب سفر به گذشته ی جیمی بود. الان واقعاً معتقدم که آنتونی توی ژانر دلهره استاده. می تونه شما رو توی لحظه مورد نظر بترسونه و وارد ماجراهایی کنه که اصلاً نتونین کتاب رو کنار بذارین. از طرفی توی این جلد از مجموعه آنتونی حیله ی دیگه ای رو به کار گرفت. اون به داستان جیمی و اسکات می پردازه در حالی که تاریخ داستان عقب تر از داستان قبلی کتابه. در واقع شما می دونین که در چند هفته ی بعد از ماجراهای جیمی و اسکات مت و پدرو کجا هستن و دارن چی کار می کنن. این عالیه که داستان ها از یه جایی شروع می شن تا به نقطه تقاطع برسن. گر چه به شخصه فک می کنم آخر کتاب رو آنتونی خیلی راحت سرهم بند آورد ( گر چه دلیلش منطقی بود اما بازم خیلی سریع بود. این کتاب منو سریع به سمت کتاب چهار برد. چون معمایی توش بود. قدرت اسکار چیه؟ و فصل آخر کتاب که در مورد اسکار بود هم شاهکار بود و خواننده رو واقعاً ترغیب می کنه که به سرعت به سمت جلد چهار بره. مجموعه قدرت پنج نگهبان مجموعه کتابیه که از خوندنش لذت بردم و هر جلدش منو به ادامه ی مجموعه بیشتر ترغیب کرد. هر طرفدار آثار آنتونی و آثار فانتزی ماجراجویی (با هیجان اضافه:دی) می تونه از خوندنش لذت ببره.
در ۷ سال پیش توسط ... ( | )
ایت قسمت هم عالی بود
در ۳ ماه پیش توسط وحید یغمایی ( | )
به همه‌ی فانتزی خونها توصیه می کنم بخوننش بدک نیست
در ۴ ماه پیش توسط بابک سالاربرومند ( | )
این مجموعه کتاب واسه رده سنی خاصیه؟
در ۲ سال پیش توسط fat...817 ( | )
این کتاب عالیه . اوج داستان هم در اخرین جلده . از دست ندین
در ۵ سال پیش توسط ... ( | )