دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب امام علی صدای عدالت انسانی

کتاب امام علی صدای عدالت انسانی
جلد چهارم

نسخه الکترونیک کتاب امام علی صدای عدالت انسانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب امام علی صدای عدالت انسانی

با نظر کوتاهی به عناصر عام تاریخ، و بررسی تاریخ سیاسی و اجتماعی، خواهید دید که مبارزه برای قدرت، سرچشمه بسیاری از نیرنگها و توطئه‌ها بوده است. از روزگاری که جامعه‌ها و دولتها تشکیل شده‌اند، هیچ چیزی مانند تمایل به کسب قدرت و سلطه، انسان را به توطئه وادار نکرده است و در این نکته، در میان افراد، جمعیتها، دولتها، احزاب و قبیله‌ها در نمونه‌های مختلف فرقی وجود نداشته است؛ ملتهایی فدای مبارزه شدید ریاست‌طلبی گردیده‌اند و در سایه طمع ریاست‌طلبان در خون غلطیده‌اند. این مبارزه گاه به‌جایی رسیده که حتی یک ملت، از قتل‌عام دسته‌جمعی وحشتناکی که حرص قدرت‌طلبی به‌وجود آورده، بر کنار نمانده است... البته توطئه‌ها و نبردهای سلطه‌طلبی، در میان جوامع پیشین بیشتر بوده است، زیرا عوامل قدرت‌طلبی تا آنجا نیرومند بوده که مقاومت در برابر آنها را دشوار می‌نموده است، و هر کس که امیدی اندک برای کسب سلطه داشته حاضر بوده که حتی جان خود را در راه رسیدن به آن از دست بدهد!

ادامه...

مشخصات کتاب امام علی صدای عدالت انسانی

بخشی از کتاب امام علی صدای عدالت انسانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب امام علی صدای عدالت انسانی