پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب خاطرات دکتر فریدون سیامک‌نژاد

کتاب خاطرات دکتر فریدون سیامک‌نژاد

نسخه الکترونیک کتاب خاطرات دکتر فریدون سیامک‌نژاد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب خاطرات دکتر فریدون سیامک‌نژاد

خاطرات اشخاص و راویان یکی از منابع مهم تاریخی است که به واسطه‌ی حضور آنها در حوادث تاریخی و نقل آن از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است. این دسته از منابع به‌ویژه بعد از پیروزی انقلاب مورد توجه مسئولان و اهل تحقیق قرار گرفته است و نهادها و سازمان‌های مختلفی به این مهم دست یازیده‌اند. خاطرات دکتر فریدون سیامک‌نژاد نیز از این منظر درخور توجه است. فریدون سیامک‌نژاد در خرداد ۱۳۳۱ در خانواده‌ای مذهبی در تهران به دنیا آمد. پدرش کارگر چاپخانه و مادرش خانه‌دار بود. تحصیلات ابتدایی را در دبستان منیر به پایان رسانید و بعد از آن وارد دبیرستان کمال شد. معلمینی که در دبیرستان کمال به تدریس مشغول بودند غالباً سابقه‌ی سیاسی داشتند و شیوه‌ی تدریس این معلمان در بینش سیاسی دانش‌آموزان تأثیرگذار بود. از این رو سیامک‌نژاد در دبیرستان کمال با دنیای سیاست آشنا شد و ارتباط با معلمینی چون شهید رجائی، عباس صاحب‌الزمانی و جلال‌الدین فارسی، وی را مستعد فعالیت سیاسی کرد و زمینه‌ای برای فعالیت‌های مبارزاتی‌اش در دانشگاه شد.

ادامه...

مشخصات کتاب خاطرات دکتر فریدون سیامک‌نژاد

بخشی از کتاب خاطرات دکتر فریدون سیامک‌نژاد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خاطرات دکتر فریدون سیامک‌نژاد