پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب یادداشت‌ های زندگانی باقر کاظمی

کتاب یادداشت‌ های زندگانی باقر کاظمی
جلد اول

نسخه الکترونیک کتاب یادداشت‌ های زندگانی باقر کاظمی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب یادداشت‌ های زندگانی باقر کاظمی

باقر کاظمی در ۱۷ جمادی‌الاول ۱۳۰۹ قمری/۲۸ آذر ۱۲۷۰ شمسی/۲۰ دسامبر ۱۸۹۱ متولد شد. پدرش میرزاسیدمحمودخان معتصم‌الدوله، پسر سیدکاظم وزیردواب و از اهالی تفرش و مادرش ام‌البنین صبیه میرزاعلی‌اکبر مستوفی تفرشی بود. باقر کاظمی از دوران جوانی زندگی روزمره، رویدادهای سیاسی و نظرات شخصی خود را یادداشت می‌کرد. او بعدها در هر فرصتی که بدست می‌آورد، بخصوص پس از آن که در سال ۱۳۳۵ بیکار شد به تدوین و نگارش خاطراتش پرداخت. از مجموعه خاطرات وی ۵ مجلد به دست ما رسیده است که منتشر خواهد شد. ظاهرا مجلدهای دیگری نیز وجود دارد که هنوز رویت نشده است. وی به عکاسی علاقه بسیاری داشت که در مسافرت‌ها و مأموریت‌های متعددش از اشخاص و مکان‌ها عکس برمی‌داشت که متأسفانه از بسیاری از آنها اطلاعی وجود ندارد و بخشی از آن در این مجموعه چاپ خواهد شد. در بخش‌هایی از همین مجلدها او اشاره می‌کند که سفرنامه‌ای جداگانه از سفرهایش نوشته است که از آن‌ها نیز اطلاعی وجود ندارد. چنانچه در سفر مازندران شهرهایی را که در مازندران و گیلان دیده بود توصیف کرد.

ادامه...

مشخصات کتاب یادداشت‌ های زندگانی باقر کاظمی

بخشی از کتاب یادداشت‌ های زندگانی باقر کاظمی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب یادداشت‌ های زندگانی باقر کاظمی