دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب فرشته ‌ای به نام مادر فیدی‌پلاس

کتاب فرشته ‌ای به نام مادر

نسخه الکترونیک کتاب فرشته ‌ای به نام مادر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب فرشته ‌ای به نام مادر

در تمام جوامع بشری، مادر همیشه مورد احترام و ستایش قرار داشته و برای بزرگداشت مقام ارجمند این موجود گرامی، جشن‌های با شکوهی ترتیب داده شده است و یک روز از سال را برای بزرگداشت مقام والای مادر اختصاص داده‌اند. این مراسم از روزگاران قدیم و در میان پاره‌ای از ملل از جمله کشور عزیزمان ایران معمول بوده و نه بدین ترتیب که اکنون شاهد آن هستیم و برای برپایی آن اینگونه تلاش می‌کنیم بلکه، جسته گریخته در گوشه‌ ای از کشورمان و هر کسی به نوعی به عنوان قدردانی از مادر خویش دست به حرکتی می‌زده و هدیه‌ ای فراخور و در توان خویش به مادرش تقدیم می‌نموده است. هدف از این ستایش و قدردانی این نیست که زیباترین و یا گرانترین اشیاء را خریداری کرده و تقدیم مادر نماییم، بلکه خواسته این است که با یک کتاب و حتا یک شاخه گل و یا یک روسری، یادآور محبت‌های این بزرگ انسان عالم بشری باشیم. قصد این است که بگوییم، مادر تو را دوست داریم، تو را ستایش می‌کنیم و قدر تمامی زحماتی را که از برایمان کشیده‌ای می‌دانیم و لازم است از تو ای اُسوه ‌ی صبر و شکیبایی، ای قِدیس مهر و محبت، ای روشنی بخش حیات و ای ستاره پروین تشکر کنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب فرشته ‌ای به نام مادر

بخشی از کتاب فرشته ‌ای به نام مادر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فرشته ‌ای به نام مادر

عالیه از خواندنش قطعاً لذت میبرید.
در ۵ سال پیش توسط ..... ..... ( | )