دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب گاهی اوقات برای زنده ماندن باید مُرد

کتاب گاهی اوقات برای زنده ماندن باید مُرد

نسخه الکترونیک کتاب گاهی اوقات برای زنده ماندن باید مُرد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب گاهی اوقات برای زنده ماندن باید مُرد

«انسانِ نویسنده به عنوان یک آفرینشگر، همیشه تنهاست و از همه سو مورد هجوم است.» این عبارات را تنها نمی‌توان در متن نخستین یادداشت‌های نصرالله قادری در ابتدای سال جاری دنبال کرد؛ بلکه روح این کلمات را می‌توان در میان سطور نمایشنامه‌های منتشر شده از وی در تازه‌ترین مجموعه نمایشی‌اش با عنوان «گاهی اوقات برای زنده ماندن باید مُرد» نیز جست که به تازگی از سوی انتشارات کتاب نیستان منتشر شده است. نمایشنامه‌هایی که در آن به خوبی می‌توان تلاش قادری را برای کشف و شهود در دو بستر قلم زدن و تجربه سبک و سیاق‌های بیانی متفاوت – برای ایجاد ارتباط با مخاطب – و بازروایی مفاهیمی چون آرمان و باور و اعتقادات مذهبی را به بیان‌های متعدد و شیوه های مختلف دید؛ و به همین دلیل شاید بتوان این مجموعه نمایشنامه را بازخوانی غم‌های مکرر قادری در اندیشیدن به آرمان‌های دیروزین و امروزین انسان دانست.

ادامه...

مشخصات کتاب گاهی اوقات برای زنده ماندن باید مُرد

بخشی از کتاب گاهی اوقات برای زنده ماندن باید مُرد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب گاهی اوقات برای زنده ماندن باید مُرد

پول پرداخت شده فایل کتاب باز نمیشود
در ۳ سال پیش توسط فرزاد صادقی ( | )