پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ژوزف و ماریا

کتاب ژوزف و ماریا

نسخه الکترونیک کتاب ژوزف و ماریا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ژوزف و ماریا

دو انسان تنها، پیر و مطرود، سر راه یک‌دیگر قرار می‌گیرند. انسان‌هایی که مدت‌هاست به سن بازنشستگی رسیده‌اند، اما به علت کم بودن حقوق بازنشستگی و هم‌چنین فرار از انزوا، مجبور به کارکردن هستند، کارهای فصلی. در ابتدا هر کس غرق در دنیای خودش است، در چنگال سکوت و تنهایی دست و پا می‌زنند. اما کم کم و با احتیاط و کورمال کورمال به هم نزدیک می‌شوند. به کندی شروع به تعریف‌کردن زندگی‌شان می‌کنند. حرف می‌زنند اما اعتنایی به گفته‌ی طرف مقابل ندارند. مونولوگ اما، کم کم تبدیل به دیالوگ می‌شود. شروع به تعریف زندگی‌شان می‌کنند و کتاب زندگی گذشته‌شان آرام ورق می‌خورد. لحظات کمیک و تراژیک، حال و گذشته، سختی و ظرافت در هم می‌آمیزند و تماشاچیان آرام آرام به گذشته‌ی این دو، به آرزوهای برنیاورده شده‌شان، پی می‌برند و شاهد دست و پا زدن این دو انسان در طی سالیان دراز برای یافتن تکیه‌گاهی درونی می‌شوند. بدبینی و عدم اطمینان جای خود را به اعتماد و خوش‌بینی می‌دهد. علت این امر نیز عطری است که در هوا موج می‌زند. عطر عشق. باید خطر کرد. آن‌ها با عشق ورزیدن، به جنگ تنهایی می‌روند و در درون دیگری نقطه‌ی اتکایی می‌یابند. آن‌ها شب کریسمس خاصی را تجربه می‌کنند. شب کریسمسی که عشق بر آن فرمان می‌راند. روند این دوستی بی‌شباهت به معجزات روزهای کریسمس نیست.

ادامه...

مشخصات کتاب ژوزف و ماریا

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.82 مگابایت
  • تعداد صفحات ۹۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب ژوزف و ماریا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ژوزف و ماریا

نمایشنامه یک ترجمه خوب و روانی دارد. به جد میتوان گفت که کارهای علیرضا کوشک جلالی چه در مقام مترجم و چه در مقام نویسنده عالی و بی نظیر هستند .
در ۱ سال پیش توسط بهنام نجم الدین ( | )