دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب این آخرین نامه‌ی عاشقانه

کتاب این آخرین نامه‌ی عاشقانه

نسخه الکترونیک کتاب این آخرین نامه‌ی عاشقانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب این آخرین نامه‌ی عاشقانه

... در حال خودش بود، نفهمید چطور شد که مأموران او را به سلولش برگرداندند. تمام چراغ‌های زندان خاموش شده بود. انگار برق سراسری را قطع کرده بودند. نیمه‌جان روی زمین افتاده بود و با خود آیه‌ی ۱۰۶ سوره‌ی آل‌عمران را زمزمه می‌کرد. در روزی که بعضی صورت‌ها سفید شود و برخی روی‌ها سیاه گردد. ناگهان احساس کرد کسی در سلول تاریکش دارد گلویش را فشار می‌دهد. عمامه‌اش بود، قسمتی از آن را در دهانش فرو بردند و با بقیه‌اش گلویش را به‌شدت فشار می‌دادند. فهمید که آمده‌اند نیمه‌ی باقی‌مانده از جانش را بگیرند. چشم‌هایش را بست و شهادتین خواند.

ادامه...

مشخصات کتاب این آخرین نامه‌ی عاشقانه

بخشی از کتاب این آخرین نامه‌ی عاشقانه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب این آخرین نامه‌ی عاشقانه

اگر اسم همراهانت را بگویی شاهنشاه وعده های خوبی داده که حتما به آن عمل خواهد کرد. سعیدی آب بزاقش را در دهان جمع کرد و با شدت تف کرد جلوی پای بازرس و گفت: شاهنشاه به من وعده داده؟ پس مرا هنوز نشناخته اید! من نه همراهی دارم، نه حرفی دارم! همراه من خداست. حالا می خواهید با خدا چه کنید؟ می خواهید دستگیرش کنید یا شکنجه؟ یا از او اعتراف بگیرید؟ شاید هم می خواهید وعده و وعید بدهید... آقای عزیز! با خدا نمی شود جنگید. ای کاش می فهمیدید!
در ۷ سال پیش توسط ... ( | )