فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب کوله‌پشتی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب سیلاب‌های بهاری

کتاب سیلاب‌های بهاری
روایتی رمانتیک به افتخار گذر کردن یک نژاد خارق‌العاده

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب سیلاب‌های بهاری

"روايتي رمانتيك به افتخار گذر كردن از يك نژاد خارق العاده " درباره كتاب: سیلاب‌های بهاری اولین رمان ارنست همینگوی نویسنده بزرگ قرن بیستم امریکا می‌باشد. همینگوی در این رمان با لحنی کمیک و شوخ محفل ادبی شیکاگو و نویسندگان آن از جمله شروود اندرسون را به سخره می‌گیرد. این کتاب داستانی بسیار بامزه و سرگرم‌کننده دارد. شخصیت‌های ساده‌دل و راستگو و البته مهربان در صفحه به صفحه این اثر رفت و آمد می‌کنند و همینگوی با قدرت نویسندگی خود آن‌ها را طوری وصف کرده که خواننده مدت‌ها بعد از خواندن کتاب به یاد آن شخصیت‌ها و ماجراهایشان می‌افتد. این اثر کوتاه به قوت بزرگترین داستان‌های کوتاه همینگوی است. نمی‌شود توضیح بیشتری در مورد کتاب سیلاب‌های بهاری و داستانش داد، این کتابی است که باید آن را خواند، و چه بسا بیش از یک بار.

ادامه...

بخشی از کتاب سیلاب‌های بهاری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

به نظرم بقیه کتابهای همینگوی خیلی بهتر بودن. از نظر داستان پردازی و نویسندگی زیبا بود ولی موضوع متفاوتی نداشت. کمی قابل تامل بود ولی درکل خوندنش لذت بخش نبود.
در 2 سال پیش توسط diba far
کتاب نایاب رستاخیز مردگان دانلود: mj۱۲۶@
در 1 سال پیش توسط mho...458