0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
خط‌ قرمز های ارتباطات جلد 7

معرفی، خرید و دانلود کتاب خط‌ قرمز های ارتباطات جلد 7

درباره خط‌ قرمز های ارتباطات جلد 7

با وجود این همه زمان و هزینه‌ای که برای مدل‌های موهای مختلف، برق انداختن و واکس زدن کفش‌، خرید کت و شلوار‌های جدید می‌کنیم و تلاشی که برای بهتر جلوه‌ دادن شخصیت‌مان داریم، هنوز هم نمی‌دانیم که چرا برخی از افراد در زندگی موفق می‌شوند و برخی دیگر به موفقیتی که مد نظر دارند دست پیدا نمی‌کنند. برخی از افرادِ بسیار موفق و دوست داشتنی، خجالتی هستند؛ برخی دیگر خشن و بی‌ادب. بعضی از برندگان بزرگ، زندگی پیچیده‌ای دارند و برخی دیگر بسیار ساده. بسیاری از افراد درون‌گرا قابل احترام‌اند، و بعضی از برون‌گراها، دقیقا برعکس. و اگر هدف شما بازیگر سینما شدن نیست، شخصیت و ظاهرتان کلید رسیدن به موفقیت و محبوبیت نخواهد بود. پس کلید آن چیست؟ آیا این کتاب در فهمیدن این مسئله کمکی خواهد کرد؟

اجازه دهید به شما بگویم این کتاب چه می‌کند – و البته چه کاری نمی‌کند – و سپس تصمیم با شماست. من اصلا تضمین نمی‌کنم که به زودی می‌توانید با خارج از کشور در مورد فروش محصولات نفتی صحبت کنید. همینطور اصلا تضمین نمی‌کنم که به زودی می‌توانید وارد مکالمه فلسفی با فردی که دارای دکترای فلسفه است، شوید؛ اما چیزی که می‌توانم قولش را به شما بدهم، این است که می‌توانید با اعتماد به نفس کامل با افراد جدید آشنا شوید، به راحتی با آنان صحبت کنید و به سرعت با هر شخصی که با او برخورد کردید ارتباط برقرار کنید.

احتمالا تا حالا سقف شیشه‌ای که بالای سر شما، من و بسیاری از افراد به صورت مخفیانه وجود دارد را کشف کرده‌اید؛ این سقف شیشه‌ای موجب می‌شود که افراد در زندگی شخصی و حرفه‌ایشان پیشرفتی فراتر از آن نداشته باشند. این کتاب به شما کمک می‌کند سلاحی بسازید تا بتوانید توسط آن این دشمن نفرت‌انگیز را نابود کنید و این کار با تخصص پیدا کردن در مهارت‌های ارتباطی‌ صورت می‌گیرد، در واقع چیزی که تا به حال حتی فکر نمی‌کردید وجود داشته باشد. و البته، این کتاب به شما کمک می‌کند تا از گفتن و انجام دادن "چیزهای احمقانه کوچکی" که باعث دور شدن افراد از شما، از دست دادن موقعیت‌های شغلی احتمالی، دوستی و یا عشق می‌شوند، اجتناب کنید.

همچنین یاد می‌گیرید که چگونه به افراد هدیه‌ای خارق العاده بدهید، هدیه‌ی اعتماد به نفس. این چیزی است که متاسفانه افراد در هنگام ارتباط با دیگران به ندرت به آن فکر می‌کنند و آن را در نظر نمی‌گیرند.

-متن از کتاب-

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
302.۰۰ بایت
تعداد صفحات
66 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۲:۱۲:۰۰
نویسندهفرشید نادری‌ نژاد
ناشرانتشارات ایماد
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۰۱
قیمت ارزی
1 دلار
قیمت چاپی
49,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۳۰۲.۰۰ بایت
۶۶ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
20,180
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مجموعه مهارت های ارتباطی به زبان ساده
شامل 6 عنوان کتاب
خط‌ قرمز های ارتباطات جلد 7
خط‌ قرمز های ارتباطات جلد 7
فرشید نادری‌ نژاد
انتشارات ایماد
0
(بدون نظر)
20,180
تومان