0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
Differences among Muslim Jurists concerning the Prophets Estate

معرفی، خرید و دانلود کتاب Differences among Muslim Jurists concerning the Prophets Estate

درباره Differences among Muslim Jurists concerning the Prophets Estate

میراث گرانبهای اهل بیت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) که نزد پیروان آن حضرت محفوظ است، مکتب فکری جامعی است که همه شاخه های معارف اسلامی را در بر می گیرد. این مکتب دانشمندان برجسته بسیاری را پدید آورده است که از این منبع غنی و ناب الهام گرفته اند. علمای بسیاری را در اختیار امت اسلامی قرار داده است که با پیروی از ائمه اهل بیت(ع) تمام تلاش خود را برای رفع شبهات عقاید و جریانات مختلف در داخل و خارج جامعه اسلامی و پاسخگویی به آنها انجام داده اند. سوالات ایشان در طول قرون گذشته پاسخ های مستدل و روشنگری در مورد این پرسش ها و شبهات داده اند.

مجمع جهانی اهل بیت(ع) برای ایفای وظایف محوله به دفاع از حریم پیام اسلام و حقایق آن پرداخته است که غالباً توسط طرفداران فرقه ها و مذاهب مختلف و همچنین جریان های متخاصم پنهان شده است. به اسلام مجمع در آمادگی خود برای مقابله با این چالش ها رکاب اهل بیت (علیهم السلام) و شاگردان مکتب آنان را دنبال می کند و می کوشد تا با خواسته های هر عصری در خط مقدم قرار گیرد.

ادله ای که در آثار علمای مکتب اهل بیت علیهم السلام آمده است از اهمیت منحصر به فردی برخوردار است. دلیل آن این است که آنها مبتنی بر دانش واقعی و توسل به عقل هستند و از تعصب و سوگیری اجتناب می کنند. این استدلال‌ها به گونه‌ای خطاب به علما و متفکران است که ذهن سالم و فطرت سالم انسان را به خود جلب می‌کند.

مجمع جهانی اهل بیت برای کمک به جویندگان حقیقت کوشیده است تا مرحله جدیدی از این ادله را که در مطالعات و ترجمه آثار نویسندگان معاصر شیعه و کسانی که این مکتب متعالی را پذیرفته اند ارائه کند. از طریق نعمت الهی

مجمع همچنین به ویراستاری و انتشار آثار ارزشمندی توسط علمای شیعه پیشین می پردازد تا به جویندگان حقیقت کمک کند تا حقایقی را که مکتب اهل بیت پیامبر(ص) به سراسر جهان عرضه کرده است، کشف کنند.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
2.۰۹ کیلوبایت
تعداد صفحات
199 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۶:۳۸:۰۰
نویسندهمحمد صغیر طیب سندی
ناشرمجمع جهانی اهل بیت
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۷/۱۹
قیمت ارزی
1 دلار
قیمت چاپی
75,400 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۲.۰۹ کیلوبایت
۱۹۹ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
6,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
Differences among Muslim Jurists concerning the Prophets Estate
Differences among Muslim Jurists concerning the Prophets Estate
محمد صغیر طیب سندی
مجمع جهانی اهل بیت
0
(بدون نظر)
6,000
تومان