دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
نکات طلایی مفاهیم و طراحی در معماری

نکات طلایی مفاهیم و طراحی در معماری
نسخه PDF

نسخه الکترونیک نکات طلایی مفاهیم و طراحی در معماری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره نکات طلایی مفاهیم و طراحی در معماری

مفاهیم معماری پاسخ طراح به وضعیت و استفاده از مفاهیم، شیوه‌ای برای درک و اجرا به صورت طرح و فرم در بنا است. هدف اصلی فنون، روش‌ها، الگوها، اصطلاحات و روندهای طراحی عبارت است از: تربیت معمارانی که از هر نظر موفق باشند؛ چراکه نقش آن‌ها افزایش کارایی است. این عوامل، درک ما را از فعالیت طراحی عمیق‌تر کرده و آن را بسط می‌دهند. این عوامل گاه در خود موقعیت پروژه جای دارند و گاه در بینش طراح در مورد وضعیت طراحی. طراح، در ابتدا باید مشخص کند که این عوامل چگونه هستند و سپس مفاهیمی را در پاسخ به آن‌ها و یا استفاده از آن‌ها، ایجاد کند تا آن‌گونه که شایستۀ یک معمار است طراحی نماید. گاهی مفاهیم طراحی را ایده اصلی و یا سازمان‌دهنده اولیه می‌نامند. این کتاب تلاش کوچکی است برای تبیین مباحث حوزه‌های کالبدی معماری و امید است در میان منابع مکتوب موجود، جایگاه خود را برای مخاطبان بیابد و فهم روشن‌تری از ماهیت مفاهیم و طراحی معماری را راهبر شود.

ادامه...

مشخصات نکات طلایی مفاهیم و طراحی در معماری

نظرات کاربران درباره نکات طلایی مفاهیم و طراحی در معماری

از نظر سلسله مراتب طراحی، روند مناسلی رو به نودانشجویان ارائه میده منتها پاراگرافهای زیادی از کتاب، از لحاظ نگارش و ادبیات ضعیف و غیرقابل درک هستند و حتی فعل و فاعل رو نمیشه متوجه شد
در ۱ ماه پیش توسط sh7...d ( | )