پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
مورد کاوی‌های مدیریت رفتار سازمانی

مورد کاوی‌های مدیریت رفتار سازمانی

نسخه الکترونیک مورد کاوی‌های مدیریت رفتار سازمانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره مورد کاوی‌های مدیریت رفتار سازمانی

کتاب حاضر شامل مجموعه‌ای از موردکاوی‌های مربوط به درس مدیریت رفتار سازمانی است که در دروس مدیریت رفتار سازمانی، رهبری و رفتار سازمانی، و مدیریت منابع انسانی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای کاربرد دارد. مجموعۀ پیش رو با هدف برداشتن گامی کوچک در کاربردی کردن هرچه بیشتر مباحث رفتار سازمانی برای دانشجویان و علاقه‌مندان به درس مدیریت رفتار سازمانی تهیه و تدوین شده است. در این کتاب تلاش شده است تا مسائل، مشکلات و موضوعات سازمانی سازمان‌های فعال در کشور به‌واسطۀ تجربیات نگارنده به مدد همکاری با آنها در قالب مشاور مدیریتی یا از طریق جمع‌آوری اطلاعات از منابع گوناگون، از منظر رفتار سازمانی در قالب موردکاوی‌های مدیریتی گردآوری شده و براساس نظریه‌های رفتار سازمانی و موضوعات مطرح در مدیریت رفتار سازمانی دسته‌بندی و ارائه شود.

ادامه...

مشخصات مورد کاوی‌های مدیریت رفتار سازمانی

بخشی از مورد کاوی‌های مدیریت رفتار سازمانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره مورد کاوی‌های مدیریت رفتار سازمانی